جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 10 ژانویه 2021 | 00:03 ق.ظ
مدیرکل منابع طبیعی اردبیل خبر داد؛

توقیف کامیون حامل ۶ تن چوب آلات هیزمی غیر مجاز در اردبیل

توقیف کامیون حامل ۶ تن چوب آلات هیزمی غیر مجاز در اردبیل اردبیل – مدیرکل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از توقیف یکدستگاه کامیون حامل ۶ تن چوب آلات هیزمی غیر مجاز از سوی ماموران یگان حفاظت منابع طبیعی اردبیل خبر داد.

شهامت هدایت از توقیف کامیون حامل ۶ تن چوب آلات هیزمی غیر مجاز در اردبیل خبر داد و اظهار کرد: یک دستگاه کامیون در حالی که قصد داشت محموله حاوی چوب آلات غیر مجاز هیزمی را از طریق استان‌های همجوار منتقل کند، با هوشیاری و اقدام به موقع مأموران یگان حفاظت در محور مشگین شهر شناسایی و توقیف شد.

وی افزود: در این رابطه یک نفر متخلف دستگیر و ضمن تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی استان معرفی شد.

مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان اردبیل از دستور ویژه دادستان مرکز استان برای برخورد با حمل کنندگان و خرید و فروش چوب آلات هیزمی و باغی بدون مجوز خبر داد و افزود: بر اساس دستور دادستان استان به تمامی پلیس راه‌ها و مراکز ایست بازرسی از این به بعد کسانی که اقدام به حمل چوب آلات هیزمی و باغی و … بدون اخذ مجوز از منابع طبیعی استان اردبیل اقدام کنند محموله توقیف و متخلفین به مراجع قضائی استان معرفی می‌شوند.

هدایت از مردم خواست در صورت اطلاع از حمل هرگونه فرآورده جنگلی و مرتعی قاچاق، مراتب را در تماس با شماره تلفن شبانه روزی ۱۵۰۴، به یگان امداد جنگل و مرتع استان اطلاع دهند.

کد خبر : 16124

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس