شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 9 ژانویه 2021 | 23:54 ب.ظ
برای دومین دوره متوالی؛

اردبیل میزبان جشنواره کشتی پهلوانی دانشجویان شد

اردبیل میزبان جشنواره کشتی پهلوانی دانشجویان شد اردبیل – استان اردبیل برای دومین دوره متوالی با توجه به میزبانی شایسته در اولین دوره به‌عنوان میزبان دومین جشنواره هنری – ورزشی کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای دانشجویان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، دومین جشنواره هنری – ورزشی کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای (مجازی) دانشجویان با هدف معرفی این رشته در عرصه‌های ملی و بین‌المللی با توجه به استقبال دانشجویان از برگزاری این جشنواره که در دوره اول نیز استان اردبیل میزبان برگزاری این جشنواره بود و با تصمیم‌گیری‌های انجام شده از سوی وزارت علوم به میزبانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان اردبیل برگزار می‌شود.

با توجه به وجود بیماری کرونا و محدودیت‌های پیش‌رو و نیز با هدف توسعه فرهنگ ورزش، پرورش و تقویت نیروهای جسمی و روحی افراد خصوصاً در نسل جوان و همچنین تأکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) در توصیه‌های سه‌گانه تحصیل، تهذیب و ورزش، دومین دوره جشنواره هنری – ورزشی کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه ای برگزار می‌شود.

دومین جشنواره هنری – ورزشی کشتی پهلوانی و زورخانه‌ای در ۲ بخش هنری و ورزشی برگزار می‌شود که بخش ورزشی فقط مختص دانشجویان دانشگاه جامع علمی کاربردی سراسر کشور است ولی در بخش هنری همه دانشجویان و اساتید به‌صورت آزاد از تمام دانشگاه‌های کشور می‌توانند شرکت کنند.

شرکت‌کنندگان در بخش هنری می‌توانند آثار خود را با موضوع «کشتی پهلوانی و ورزش زورخانه‌ای» در ۲ بخش دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی (بخش دانشجویی، کارکنان و اساتید) و همچنین بخش آزاد آثار خود را در رشته‌های نقاشی، نقاشی خط، نگارگری، طراحی پوستر، خوشنویسی، عکاسی با گوشی موبایل، عکاسی حرفه‌ای (با دوربین) بدون روتوش و گراپ، فیلم کوتاه، طراحی تن پوش، نوآوری، دل‌نوشته و خاطرات ورزشی در دوران کرونا، کرونا و اوقات فراغت و مقاله نویسی به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.

بخش ورزش جشنواره شامل ارسال ویدئو از انجام مهارت‌های فردی زورخانه ای (داخل گود) در بخش‌های میل گیری (میل سنگین)، میل بازی، چرخ تیز، سنگ و کباده در محیط ورزشی (در صورت امکان در محیط زورخانه) است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای شرکت در این جشنواره آثار خود را در قالب ارسال ویدئو در بخش ورزشی و ارسال عکس در بخش هنری تا ۳۰ دی ماه از طریق پیام رسان واتساپ به شماره ۰۹۱۴۷۴۶۶۶۲۴ یا از طریق پست پیشتاز در قالب لوح فشرده به آدرس پستی دبیرخانه اجرایی جشنواره واقع در اردبیل، انتهای شهرک مخابرات، شهرک الهیه، دانشگاه جامع علمی کاربردی، واحد استانی اردبیل ارسال کنند.

کد خبر : 16117

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس