چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 | 20:33 ب.ظ

روابط عمومی‌های برتر جشنواره تولیدات کرونایی در اردبیل تجلیل شدند

روابط عمومی‌های برتر جشنواره تولیدات کرونایی در اردبیل تجلیل شدند طی مراسمی به صورت ویدیو کنفرانسی، از منتخبان جشنواره تولیدات کرونایی روابط عمومی های استان اردبیل تجلیل شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری اردبیل، مشاور استاندار و مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل به نقش موثر روابط عمومی در اطلاع رسانی فعالیت دستگاه های اجرایی استان اشاره کرد و گفت: تبیین فعالیت سازمان‌ها، همت مضاعف روابط عمومی ها را می‌طلبد.

غلامحسین غاربی ضمن تقدیر از مشارکت روابط عمومی های استان در برگزاری برنامه‌های توانمندسازی این حوزه ‌ ‌، افزود: ارتقای جایگاه روابط عمومی نیاز به حضور افراد خلاق و توانمند دارد که هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان این امر را در اولویت برنامه های خود قرار داده است.

مسئول روابط عمومی استانداری اردبیل به برگزاری جشنواره تولیدات کرونایی روابط عمومی های استان اشاره و تصریح کرد: روابط عمومی‌ها با تولید محتوا و ارتباطات درون و برون سازمانی برای پیشگیری از ویروس کرونا می‌توانند نقش تاثیرگذاری در ارتقاء سلامتی و تحقق این امر ایفا کنند.

غاربی توجه بیشتر مدیران دستگاه‌های اجرایی استان برای ارتقای مهارتی مدیران و کارشناسان روابط عمومی‌های استان و تجهیزات این حوزه را خواستار شد.

وی از حسن همکاری دستگاه های اجرایی استان در برگزاری برنامه های فرهنگی و مهارتی برای روابط عمومی های استان بویژه جهاددانشگاهی، دانشگاه محقق اردبیلی، ادارات کل بهزیستی و ثبت احوال و فرمانداری پارس آباد و بیله سوار قدردانی کرد.

وی با اشاره به برنامه های هیات رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی های استان ، اجرای سلسله کارگاه‌های آموزشی خبرنویسی، پیشگیری از آسیب های اجتماعی و تصویربرداری خبری و مسابقات فرهنگی و ورزشی از برنامه های شورای روابط عمومی های استان اردبیل در سال‌جاری عنوان کرد.

در این جلسه ، مسوول کمیته آموزش، تحقیقات و ارزیابی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان اردبیل نیز با ارائه گزارشی از روند برگزاری جشنواره تولیدات کرونایی روابط‌ عمومی‌های استان اردبیل، اظهار کرد: هدف از برگزاری این جشنواره به اشتراک گذاشتن تجربه‌های مفید در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در قالب پوستر، کلیپ، بنر، موشن‌گرافی، اینفوگرافی، عکس و پیام در فضای مجازی روابط عمومی‌های استان اردبیل بود.

سیده صغری جوادی، مشارکت روابط عمومی های استان در این جشنواره را نشان توجه روابط عمومی‌های استان به وظایف اجتماعی و اداری دانست و ادامه داد: بعد از جمع بندی آثار دریافتی، طی جلسات تخصصی با حضور پنج نفر، ارزیابی آثار بیست دستگاه‌ اجرایی استان مورد ارزیابی قرار گرفت و منتخبان بر اساس بیشترین امتیاز مشخص شدند.

وی از برگزاری کارگاه آموزشی مجازی «خبرنویسی» و «تصویربرداری خبری» به همت کمیته آموزش، تحقیقات و ارزیابی شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان و با همکاری جهاددانشگاهی خبر داد.

وی افزود: این کارگاه‌ها برای ارتقای علمی و مهارتی فعالان روابط عمومی‌ها بسیار موثر بوده و می‌تواند در بسیاری از مسائل یاریگر آن‌ها باشد.

در پایان این مراسم از مسوولان روابط عمومی جمعیت هلال احمر، دانشگاه محقق اردبیلی، شهرداری اردبیل، شهرداری منطقه ۳ اردبیل، فرمانداری‌های اردبیل و خلخال، شرکت توزیع نیروی برق استان، پارک علم و فناوری، حوزه هنری، شرکت پخش فرآورده های نفتی اردبیل و مدیریت بانک کشاورزی استان به عنوان منتخبان جشنواره «تولیدات کرونایی روابط عمومی های استان» و مسئولان روابط عمومی ادارات کل آموزش و پرورش ، فرهنگ و ارشاد اسلامی و بیمارستان امام خمینی به عنوان منتخبان مسابقه کتابخوانی«روابط عمومی حرفه ای بالنده» تجلیل شد.

کد خبر : 16055

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس