دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 5 ژانویه 2021 | 19:38 ب.ظ
مدیرکل هواشناسی استان اردبیل

‌هواشناسی استان اردبیل ‌کمبود اعتبار دارد

‌هواشناسی استان اردبیل ‌کمبود اعتبار دارد گروه استان‌ها ـ مدیرکل هواشناسی استان اردبیل گفت: در حال حاضر سازمان هواشناسی استان اردبیل با کمبود اعتبارات هزینه‌ای مواجه است که انتظار داریم مسئولان مربوطه از این دستگاه تخصصی و علمی حمایت همه‌جانبه داشته باشند.

 سیاوش محمدی پیش از ظهر امروز در دیدار با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل اظهار داشت: در راستای حل مشکلات هواشناسی و مجهزسازی این سازمان اقدامات لازم برای دستیابی به اهداف مورد نظر در دستور کار است و به همین منظور در راستای خدمات‌رسانی به کاربران برای ما حائز اهمیت است.

وی با اشاره به این که این سازمان جزو دستگاه‌های تخصصی و علمی است بیان کرد: درصدد هستیم با دستیابی به اهداف مورد نظر در راستای توسعه برنامه‌ها و اهداف هواشناسی گام‌های اساسی و هدفمند برداشته و مشکلات و موانع موجود را برطرف کنیم.

مدیرکل هواشناسی استان اردبیل ادامه داد: در حال حاضر این سازمان با کمبود اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی‌های سرمایه‌ای هواشناسی روبه‌رو است که به همین منظور انتظار می‌رود حمایت‌های همه‌جانبه و جدی از این سازمان انجام یابد.

محمدی ادامه داد: تمام اهداف و برنامه‌های ما دستیابی به یک سطح علمی در بُعد هواشناسی است که به همین منظور دستورالعمل‌های ویژه‌ای برای حل مشکلات مربوطه در دستور کار است و امید می‌رود همکاری‌های لازم در این زمینه محقق شود.

در ادامه علیرضا نوروزی مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان اردبیل نیز بیان کرد: بخش هواشناسی در بسیاری از حوزه‌ها اعم از گردشگری و حمل و نقل و هواپیمایی و در مجموع برنامه‌های توسعه‌ای استان نقش اساسی دارد که به همین منظور تمام سعی و تلاش ما رفع کمبود اعتبارات این حوزه و نیز حمایت‌های لازم است./تسنیم

کد خبر : 16042

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس