جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 | 19:38 ب.ظ
استاندار اردبیل

تحقق امنیت در تردد، با افزایش ۳۰۰ درصدی اعتبارات راه مغان

تحقق امنیت در تردد، با افزایش ۳۰۰ درصدی اعتبارات راه مغان اکبر بهنام‌جو، استاندار اردبیل نیز در این مراسم با اشاره به پیش رو بودن روزهای خوب در رابطه با جاده‌های شمال استان اظهار کرد: در حالی که در سه سال اخیر بودجه دولت ۱۵ تا ۱۶ درصد افزایش نداشته اما بودجه پارس‌آباد خودمان در حوزه راه ۳۰۰ درصد افزایش داشته است که این مهم نشان‌دهنده همت مضاعف و تلاش مجموعه دستگاه‌های عمرانی و اجرایی استان است.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، وی با اشاره به جهش خوب اعتبارات ملی در منطقه اضافه کرد: میزان اعتبارات از ردیف ملی در بحث راه‌سازی شهرستان پارس‌آباد از ۶ میلیارد تومان در فصل کاری سال گذشته به ۴۰ میلیارد تومان طی امسال رسیده است.

این مسئول تصریح کرد: اولویت مسئولان استانی در تمامی شهرستان‌ها حل معضلات اجتماعی مردم و امیدآفرینی در بین آنهاست که در همین رابطه امام جمعه اردبیل توجه و دقت کافی را بر روی مسئله راه‌های شمال استان دارند و همواره بر تسریع اجرای پروژه‌های منطقه و رفاه حال مردم تاکید داشته‌اند.

بهنام‌جو توجه کافی به منطقه مغان را یادآور شد و افزود: از دهه فجر امسال تا سال‌های آینده به ویژه در سال ۱۴۰۰ پروژه‌های خوبی با بهره عمومی کافی در منطقه مغان و پارس‌آباد مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که امید می‌رود در این زمینه در کنار حمایت‌های دولتی مردم منطقه نیز همکاری کافی را داشته باشند.

کد خبر : 16038

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس