سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 | 19:29 ب.ظ
نماینده مردم پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی

ثبت بیش از ۱۰۰ کشته در جاده‌های مغان؛ خانواده‌ای در مغان نیست که داغدار این جاده نباشد

ثبت بیش از ۱۰۰ کشته در جاده‌های مغان؛ خانواده‌ای در مغان نیست که داغدار این جاده نباشد نماینده مردم پارس‌آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: پروژه بزرگراه پارس‌آباد-مشگین‌شهر که مطالعات آن از سال ۹۷ آغاز شده بود به دلیل برخی نواقص در پروسه اداری این مهم ۲ سال به‌طول انجامید که امروز شاهد افتتاح عملیات اجرایی آن در منطقه بودیم.

عباس جهانگیرزاده با اشاره به آمار بالای فوتی تصادفات جاده‌ای در این محور افزود: از ابتدای امسال بیش از ۱۰۰ نفر در این جاده بر اثر سانحه رانندگی جان خود را از دست داده‌اند که در همین رابطه باید به صراحت گفت که در منطقه مغان خانواده‌ای وجود ندارد که داغدار این جاده نباشد.

وی تصریح کرد: تمام تلاش مسئولان منطقه و استان قابل تقدیر و قدردانی است، اما باید به جاده‌های مغان و پارس‌آباد بیش از این توجه داشته و در راستای احقاق حقوق عامه مردم مغان تلاش کرد چرا که این مردم مطالبات بجایی در رابطه با برخی زیرساخت‌ها و امکانات رفاهی دارند.

به گفته معاون اسبق فرماندار شهرستان بیله‌سوار، بعد از اتمام عملیات اجرایی پروژه پارس‌آباد-سربند و سربند-مشگین‌شهر هیچ مشکلی در رابطه با تردد و ایمنی در این مسیر نخواهد بود.

کد خبر : 16030

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس