جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 | 19:26 ب.ظ
فرماندار پارس‌آباد :

عملیات اجرایی پارس‌آباد-سه راهی سربند با شتاب در حال انجام است

عملیات اجرایی پارس‌آباد-سه راهی سربند با شتاب در حال انجام است فرماندار پارس‌آباد گفت: تلاش‌های جدی در راستای ساماندهی راه‌های شمال استان آغاز شده است که در این رابطه مسئولان استانی همت مضاعفی برای تسریع عملیات اجرایی پروژه‌های مختلف در منطقه دارند.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، ابراهیم امامی با اشاره به اجرای پروژه جاده‌کشی پارس‌آباد به سه راهی سربند گفت: مسافت ۲۰ کیلومتری این پروژه هم‌اکنون با شتاب خوبی در دست اقدام بوده و بخشی از آن در دهه فجر مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد که ۲۰ کیلومتر دیگر نیز تا هفته دولت سال آتی مورد بهره‌برداری قرار خواهد گرفت.

به گفته فرماندار پارس‌آباد آغاز عملیات اجرایی باند دوم پارس‌آباد-مشگین‌شهر یک قدم بلند و مثبت در راستای کاهش بار تصادفات جاده‌ای در این محور و راه‌های شمال استان است که در همین رابطه تمام سعی و تلاش نمایندگان و مسئولان استانی به جذب حداکثری اعتبارات از ردیف ملی است.

وی اظهار کرد: در فاز بعدی تأمین زیرساخت‌های حمل و نقل در شهرستان پارس‌آباد تجهیز ایستگاه سوخت‌گیری فرودگاه شهرستان را در دستور کار داریم که با پیگیری استاندار و نماینده مردم منطقه این مهم نیز تسریع شده تا بتوانیم با تحقق این موضوع تعداد پروازهای فرودگاه پارس‌آباد را افزایش دهیم.

کد خبر : 16027

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس