شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 | 14:04 ب.ظ
ولی اسماعیلی:

بیشترین سرمایه گذاری شستا در گرمی است

بیشترین سرمایه گذاری شستا در گرمی است نماینده مردم شهرستان های گرمی مغان و انگوت گفت: شستا در شهرستان گرمی با احداث کارخانه ظروف شیشه ای بهداشتی ۶۰۰ میلیارد و در انگوت با دامداری ۶ هزار راسی ۴۰۰ میلیارد سرمایه گذاری می کند.

ولی اسماعیلی با بیان اینکه دامداری ۶ هزار راسی در زمینی بیش از ۴۰ هکتار احداث خواهد شد، افزود: بنده هیچگونه نظری مبنی انتخاب محل نداشته ام و فقط گفته ام هرجا مقدور بود فقط تاکیدم بر این بود کاری نکنیم از منطقه بروند و تنها جایی که در این حجم مورد تایید خود شستا بود، در شهرستان انگوت است.

وی با اشاره به اینکه آوردن سرمایه گذار برای شهرستان وظیفه نماینده است اما باقی کارهای اداری در حوزه اختیارات دستگاه های دولتی است، افزود: کارخانه ظروف شیشه ای دارویی در شهرستان گرمی جانمایی شده است و با ۲۱ خط تولید و اشتغال مستقیم ۱۷۰ نفر ظرفیت عظیمی برای منطقه است و در مرحله تامین و تحویل زمین مورد نظر شستا هستیم.

نائب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس تاکید کرد: علاوه بر آن احیای کارخانه مخروبه آجر سفال گرمی توسط شستا که ۱۲۰ نفر مستقیم و ۷۰ نفر غیرمستقیم اشتغال زایی دارد، در محدوده شهرستان گرمی مغان است و همچنین کارخانه تولید لوله فایبرگلاس با اشتغال ۱۰۰ نفر نیز در محدوده گرمی خواهد بود.

اسماعیلی نگاه تعصبی را بلای مخرب توسعه دانست و گفت: تمام سعی ما این است قولمان برای اشتغال را انجام دهیم و فرقی ندارد کجا باشد و برای اولین بار در طول ۶ ماه این اقدامات اساسی صورت گرفته است. قطعا این حجم از سرمایه گذاری مرهمی برای درد اصلی منطقه، اشتغال خواهد بود و من بدور از حواشی سعی می کنم مشکل اشتغال را برطرف کنم.

کد خبر : 16025

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس