چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 | 13:56 ب.ظ
نیکزاد، نایب رئیس مجلس:

شورای عالی استان‌ها بر رفتار شوراها نظارت کند

شورای عالی استان‌ها بر رفتار شوراها نظارت کند نائب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: باید شورای عالی استان‌ها خود بر رفتار جامعه شورایی نظارت کند تا همان عده خیلی کمی که به‌دنبال تخلف هستند، نتوانند به نیت خود برسند.

علی نیکزاد در اجلاس شورای عالی استان‌ها اظهار داشت: همان‌طور که در مجلس شورای اسلامی موضوع نظارت بر رفتار نمایندگان وجود دارد، باید در شورای عالی استان‌ها هم نهادی برای این‌گونه نظارت‌ها باشد.

وی افزود: یک اقدام کوچک در هر شهر و در هر روستا مخاطبان زیادی را در همان شهر و روستا خواهد داشت و از متخصص و پزشک تا افراد عادی تاثیر خواهند گرفت.

نماینده ه اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد ما مأموریت‌های خودمان را می‌توانیم از طریق دولت الکترونیک پیگیری کنیم.

این نماینده مجلس با بیان اینکه باید از قانون ماده ۱۰۰ در جهت درست استفاده کنیم، تصربح کرد قرار بود کمیسیون ماده ۱۰۰ بررسی‌های دقیقی داشته باشد نه این‌که بگوییم شما به‌صورت متخلفانه ساخت‌وساز کن بعد پرونده را به کمیسیون ماده ۱۰۰ بیاور و هزینه تخلفش را بپرداز.

نیکزاد بیان داشت در حوزه سیما و منظر شهری هم نقاط ضعفی داشته‌ایم و این در حالی است که ما باید به موضوع حاشیه‌نشینی هم توجه ویژه‌ای کنیم.

کد خبر : 16022

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس