جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 7 ژانویه 2021 | 13:51 ب.ظ
مدیرکل استاندارد استان اردبیل:

صدور ۷۳۴ گواهینامه تایید ایمنی آسانسور در استان اردبیل

صدور ۷۳۴ گواهینامه تایید ایمنی آسانسور در استان اردبیل مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: در ۹ ماهه سالجاری تعداد ۷۳۴ گواهینامه تایید ایمنی آسانسور با اعتبار یک ساله در استان صادر شده است.

مدیرکل استاندارد استان اردبیل گفت: در ۹ ماهه سالجاری تعداد ۷۳۴ گواهینامه تایید ایمنی آسانسور با اعتبار یک ساله در استان صادر شده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل استاندارد استان اردبیل،  هاشم علایی اعلام کرد: در راستای استانداردسازی و اجرای آزمون های اولیه و ادواری آسانسورها از ابتدای سال جاری تاکنون، تعداد ۵۲۰ گواهینامه تائید ایمنی
اولیه وتعداد ۲۱۴ گواهینامه تائید ایمنی ادواری صادر شده است.

وی افزود: بر اساس مصوبه شورای عالی استاندارد، همه آسانسورهای کششی(مسافربری) نصب شده در کشور مشمول مقررات استانداردهای اجباری هستند و موضوع لزوم اخذ گواهینامه ایمنی آسانسور قبل از  صدور پروانه پایان کار ساختمان به شهرداری ها ابلاغ شده است.

وی اظهار داشت: انجام بازرسی های آسانسور توسط شرکت های بازرسی فنی تایید صلاحیت شده سازمان ملی استاندارد ایران صورت می گیرد و در حال حاضر ۸ شرکت بازرسی فنی در سطح استان مشغول فعالیت
می باشند.

علایی در ادامه یادآور شد: بر اساس اطلاع رسانی های انجام شده، از مورخه ۱/ ۲/ ۱۴۰۰ اجرای استاندارد مربوط به ایمنی آسانسورهای هیدرولیکی و پله های برقی نیز مشمول مقررات استاندارد اجباری خواهد بود.

مدیرکل استاندارد بیان کرد: شهروندان می توانند برای اطلاع از اصالت گواهینامه تائید ایمنی آسانسور، کد ۱۰ رقمی شناسه ملی نصب شده در کابین را به سامانه پیامکی ۱۰۰۰۱۵۱۷ ارسال کنند و در صورت غیر معتبر بودن تاییدیه، موضوع را از طریق شماره تلفن۸- ۳۳۷۴۱۱۵۷ به اداره کل استاندارد اردبیل گزارش دهند.

کد خبر : 16018

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس