شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 ژانویه 2021 | 21:31 ب.ظ

آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل

آغاز پذیرش بدون کنکور دانشجو در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی اردبیل اردبیل مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل برای نیمسال دوم سال تحصیلی ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در دو مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل ۱۷ دی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: این مرکز با نیازسنجی در جهت اشتغال‌زایی دانشجویان در هفت کد رشته در مقطع کاردانی و پنج کد رشته در مقطع کارشناسی از علاقه مندان به تحصیل ثبت نام می‌کند.
امید علاف اکبری یادآور شد: داوطلبان در مقطع کاردانی از ۱۶ الی ۲۲ دیماه جاری می‌توانند نسبت به ثبت نام در رشته‌های فناوری اطلاعات گرایش اینترنت و شبکه‌های گسترده، نرم افزار و برنامه‌سازی کامپیوتری، باغبانی و گیاهان دارویی، تکنولوژی آموزشی، تربیت مربی پیش‌دبستانی، مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مددکار خانواده اقدام کنند.
وی تصریح کرد: ثبت نام دانشجو در مقطع کارشناسی نیز از ۱۷ لغایت ۲۳ دیماه ‌جاری در رشته‌های تربیت مربی پیش‌دبستانی، مدیریت کسب و کار اینترنتی، مهندسی مددکاری اجتماعی گرایش مراکز اورژانس اجتماعی و مهندسی فناوری باغبانی و گیاهان دارویی و معطر، در این مرکز انجام می‌گیرد.
رئیس مرکز آموزش علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان اردبیل با بیان اینکه ثبت نام‌های حضوری نیمسال دوم این مرکز با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین فاصله‌گذاری اجتماعی انجام می‌شود، اظهار کرد: داوطلبان با همراه داشتن مدارک لازم از جمله کپی کارت ملی، شناسنامه و آخرین مدرک تحصیلی به این مرکز واقع در شهرک کارشناسان، میدان شفا مراجعه و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های ۱۳_۳۳۷۴۹۵۱۱ تماس حاصل کنند.
علاف اکبری اضافه کرد: در حال حاضر به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در استان، کلاس‌های آموزشی این مرکز به صورت مجازی در سامانه آموزشی جهاددانشگاهی «امجد» برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این مرکز برای رفاه حال دانشجویان در طول تحصیل، تسهیلات دانشجویی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری با پرداخت بیش از ۷۰ درصد شهریه و بازپرداخت بعد از فارغ‌التحصیلی اعطا می‌شود.

کد خبر : 16006

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس