سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 6 ژانویه 2021 | 12:45 ب.ظ
مدیرکل امنیتی استانداری اردبیل خبر داد؛

صدور ۴۰ هزار جریمه به ناقضان محدودیت‌های تردد کرونایی در اردبیل

صدور ۴۰ هزار جریمه به ناقضان محدودیت‌های تردد کرونایی در اردبیل اردبیل -مدیرکل دفتر امنیتی و انتظامی استانداری اردبیل گفت: از زمان اعمال محدودیت تردد خودروها (ساعت ۲۱ تا ۴) تاکنون حدود ۴۰ هزار جریمه در استان اردبیل از سوی پلیس صادر شده است.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، شهریار شیری آراسته در جلسه قرارگاه عملیاتی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا اظهار کرد: تداوم و تشدید نظارت‌ها از سوی دستگاه‌های ذیربط به ویژه مراکز بهداشت و اتاق اصناف در رأس برنامه‌های ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا قرار دارد.

مسئول کمیته نظارت بر اجرای پروتکل‌ها و پیگیری مصوبات ستاد کرونا در استان اردبیل ارتقای میزان رعایت پروتکل‌ها را عامل اصلی کمک به کاهش شیوع و قطع زنجیره انتقال بیماری کرونا عنوان کرد.

وی افزود: برای حفظ وضعیت موجود و پایداری آن باید همه تلاش کنند چرا که با بازگشت به وضعیت قرمز علاوه بر مضاعف شدن تلاش و زحمات کادر درمان، از نظر اقتصادی هم اصناف متضرر می‌شوند.

شیری آراسته ضمن قدردانی از همکاری خوب نیروی انتظامی در اجرای طرح محدودیت تردد خودروها گفت: از اول اجرای طرح محدودیت شبانه (اول آذر ماه) تاکنون نزدیک ۴۰ هزار جریمه در استان اعمال شده است.

 بر اساس مصوبه ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا علاوه بر شهرهای نارنجی، طرح محدودیت تردد شبانه خودروها (از ساعت ۲۱ تا ۴ صبح) در شهرهای زرد نیز اعمال می‌شود.

کد خبر : 15980

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس