چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 دسامبر 2020 | 14:02 ب.ظ
مدیر مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی استان اردبیل

راه‌اندازی مرکز جدید در حوزه سلامت جهاددانشگاهی اردبیل

راه‌اندازی مرکز جدید در حوزه سلامت جهاددانشگاهی اردبیل مدیر مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی استان اردبیل از راه‌اندازی مرکز جدید در حوزه سلامت جهاددانشگاهی اردبیل با عنوان کلینیک «آندومتریوز» خبر داد.

 فینا محمودی ارشادی، مدیر مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی استان اردبیل، هشتم دی‌ماه در جمع تعدادی از اصحاب رسانه، گفت: این کلینیک از کمبودهای حوزه درمان ناباروری در استان اردبیل بود که جهاددانشگاهی با کادر درمانی دوره دیده در پژوهشگاه ابن سینا جهاددانشگاهی نسبت به راه‌اندازی آن اقدام کرده است.

وی با بیان اینکه این کلینیک علاوه بر احصاء نیاز‌های حوزه سلامت باروری استان به هدایت درست بیمار و جلوگیری از گمراهی و بروز مشکلات در مسیر درمان کمک می‌کند، خاطرنشان کرد: این مرکز در بخش اتاق عمل و کلینیک‌های تخصصی مردان و زنان، آندومتریوز، آزمایشگاه تشخیص طبی و ژنتیک، بخش جراحی محدود و سرپایی، کمک باروری و مشاوره ژنتیک، مامایی، تغذیه و روانشناسی، آماده ارائه خدمات به مراجعه‌کنندگان است.

مدیر مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی استان اردبیل با اشاره به اینکه میزان موفقیت درمان در مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاد دانشگاهی اردبیل مطابق با میانگین کشوری و جهانی است، تاکید کرد: روش‌های درمان ناباروری از جمله IUI، IVF و میکرواینجکشن، فریز و نگهداری جنین، اسپرم، تخمک و همچنین تعیین جنسیت در این مرکز انجام می‌شود.

محمودی ارشادی، مرکز درمان ناباروری قفقاز جهاددانشگاهی استان اردبیل را یکی از مجهزترین مراکز درمانی شمالغرب کشور دانست و اظهار کرد: این مرکز با بهره‌مندی از دانش فنی پژوهشگاه رویان که یکی از نهاد‌های معتبر درمان ناباروری است، توانسته در این زمینه موفقیت‌های خوبی کسب کند./ایکنا

کد خبر : 15885

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس