جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 31 دسامبر 2020 | 23:50 ب.ظ
رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل؛

قاسم سلیمانی نقش بی‌بدیلی در دفع شر داعش از دنیای اسلام داشت

قاسم سلیمانی نقش بی‌بدیلی در دفع شر داعش از دنیای اسلام داشت مهندس بدری افزود: حاج قاسم نقش بی‌بدیلی در دفع شر داعش از دنیای اسلام داشت و در کنار همه رشادت هایش خود را به طور کامل در راه خداوند، اهداف جامعه اسلامی، ولایت فقیه و مردم وقف کرده بود و آرزویش هم شهادت بود.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل در همایش “چراغ راه پیشرفت مهندس در مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی” طی سخنانی با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا به‌خصوص شهید سپهبد سلیمانی، اظهار کرد: امیداوریم توفیق این را داشته باشیم که رهرو راه شهدا باشیم.

وی در خصوص بحث مهندسی با محوریت عنوان همایش اظهار کرد: موضوع تخصص و تعهد دو موضوع مهم در جامعه مهندسی است و باید در همه برنامه‌ریزی های مرتبط مورد توجه قرار گیرد.

مهندس بدری با بیان اینکه فراکسیون های فنی و تخصصی در مجلس تشکیل داده‌ایم، گفت: با علم بر یک سری دغدغه ها یک سری آسیب شناسی می توانیم داشته باشم و اولین مورد این آسیب شناسی از بعد یادگیری تخصصی توسعه بی ضابطه رشته های فنی و مهندسی است چرا که می تواند مشکلات جدی در آینده در جامعه مهندسی ایجاد کند.

رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل افزود: موضوع بیکاری فارغ‌التحصیلان مهندسی نیز از دیگر دغدغه ها بوده و در برنامه ریزی های استانی نیز در رابطه با واگذاری کار به مهندسین مشاور بومی استان دچار مشکلاتی هستیم.

وی خاطرنشان کرد: اگر در عرصه هسته‌ای پیشرفتی داشتیم به خاطر حضور چهره هایی چون شهید فخری زاده است و اگر بخواهیم در عرصه مهندسی نیز پیشرفت داشته باشیم، باید جهادی اقدام کنیم.

مهندس بدری با اشاره به آزادی مناطق اشغال شده قره‌باغ آذربایجان، گفت: در حال حاضر فرصت مناسبی برای بازسازی این مناطق با توجه به توانمندی فنی و عمرانی مهندسین کشور به خصوص استان اردبیل ایجاد شده است و مسوولین امور خارجه بایستی از این فرصت به نحو مطلوب استفاده کنند.

 

کد خبر : 15860

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس