سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 31 دسامبر 2020 | 23:57 ب.ظ
صدیف بدری؛

روند رو به توسعه کنونی کشور را مدیون خون شهدا هستیم

روند رو به توسعه کنونی کشور را مدیون خون شهدا هستیم رئیس مجمع نمایندگان استان در ابتدای این جلسه با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و با قدردانی از بانیان برگزاری این نشست، اظهار کرد: روند رو به توسعه کنونی کشور را مدیون خون شهدا هستیم.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، نشست هم‌اندیشی نمایندگان استان اردبیل با جمعی از صاحب‌نظران و نخبگان عرصه های مختلف علمی، فرهنگی، ورزشی و اجتماعی استان در محل سالن جلسات مجتمع فرهنگی شهید پیرزاده سپاه استان اردبیل برگزار شد.

صدیف بدری ادامه داد: مجمع نمایندگان استان اردبیل در دوره یازدهم خوشبختانه از ظرفیت بسیار مناسبی برخوردار است و حضور نمایندگان تلاشگر استان در کمیسیون های تخصصی مهم و متعدد گواه این مدعاست.

وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم از این ظرفیت استفاده بهینه داشته باشیم و تاکنون نیز چنین پیش‌رفته است و سعی می کنیم به عنوان نماینده فعال و موثر در مجلس در پیشبرد اهداف مجلس انقلابی و پاسخ‌گویی به مطالبات مردم قدرشناس استان اردبیل موثر واقع شویم.

علی نیکزاد نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در این نشست به همکاری بالای نمایندگان استان در جهت رشد همه جانبه استان اشاره واز اصحاب علم وصاحب نظران اقتصادی واجتماعی خواست با ارائه پیشنهادات موثر ونیز پیگیری مستمر در جهت توسعه روز افزون استان کمک نمایند.

وی به نقش مؤثرو بی بدیل بسیج در حفظ اقتدار علمی وامنیتی جامعه اشاره کرده عنوان نمود از تمامی ارکان بسیج تقاضا داریم  کمک کار نمایندگان استان در افزایش روز افزون  روندخدمت رسانی به ولی نعمتان انقلاب باشند.

در ادامه این نشست، با جمع‌بندی و طرح مسایل و مطالبات مهم منطقه و پس از بررسی اعضای جلسه و مجمع نمایندگان استان، تصمیمات لازم در ارتباط با مباحث مطروحه اتخاذ گردید.

 

کد خبر : 15856

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس