جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 31 دسامبر 2020 | 13:19 ب.ظ
معاون مدیریت و توسعه منابع استاندار اردبیل

برگزاری ادامه آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور فردا در اردبیل

برگزاری ادامه آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور فردا در اردبیل گروه استان‌ها – معاون مدیریت و توسعه منابع استاندار اردبیل گفت: هشتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گداری اجتماعی در استان اردبیل برگزار ‌شد.

یعثوب نژادمحمد در بازدید از روند برگزاری آزمون استخدامی اردبیل اظهار داشت: کل سهمیه استخدامی در نظر گرفته شده در این آزمون در سراسر کشور  ۳۸ هزار و ۱۸۴ نفر برای ۸۱ دستگاه اجرایی و از ۲۴۰ رشته شغلی است.

وی با اشاره به اینکه ۴۳۷  نفر از این تعداد سهمیه استان اردبیل برای ۱۳ دستگاه اجرایی است ، اظهار کرد: بیشترین سهم از استخدامی های جدید استان به اداره کل آموزش و پرورش، استانداری و اداره کل بهزیستی تعلق دارد.

نژاد محمد ادامه داد: همچنین اداره کل ثبت احوال، جهاد کشاورزی و پزشکی قانونی در ردیف بعدی قرار دارند.

معاون استاندار اردبیل با بیان اینکه این آزمون امروز و فردا در چهار شهرستان استان با تعداد  ۹ هزار و ۸۲۷ نفر  شرکت کننده برگزار می‌شود ،گفت: ترکیب جنسی پذیرفته شدگان در این آزمون استخدامی بر اساس سهمیه‌های اختصاص یافته ۶۰ درصد برای مردان و ۴۰ درصد برای بانوان است.

نژاد محمد تصریح کرد: ۲ ماه بعد از برگزاری آزمون  نتایج اولیه اعلام و افراد قبول شده پس ازانجام  مصاحبه و تعیین صلاحیت‌های عمومی از سال آینده جذب دستگاه اجرایی می‌شوند./تسنیم

کد خبر : 15848

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس