دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 31 دسامبر 2020 | 17:50 ب.ظ
فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل

جرایم و تخلفات اقتصادی بسیار پیچیده‌تر از گذشته است/با جرایم حرفه‌ای‌تر از گذشته مقابله می‌شود‌

جرایم و تخلفات اقتصادی بسیار پیچیده‌تر از گذشته است/با جرایم حرفه‌ای‌تر از گذشته مقابله می‌شود‌ گروه استان‌ها ـ فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل با بیان اینکه جرایم و تخلفات اقتصادی بسیار پیچیده از گذشته است، گفت: با جرایم حرفه‌ای‌تر از گذشته مقابله می‌شود.

نخستین جلسه شورای قرارگاه ۱۷ ربیع استان اردبیل عصر امروز  با هدف هماهنگی و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی و نظارتی استان برای تنظیم بازار و کنترل قیمت‌ها با حضور استاندار، فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان، رئیس کل دادگستری استان، مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان در سپاه حضرت عباس (ع) استان برگزار شد.

باید به دنبال خنثی کردن تحریم‌های ظالمانه دشمن باشیم

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان در این جلسه اظهار داشت: مجموعه سپاه و بسیج استان در کلیه زمینه‌ها خصوصا نظارت بر قیمت‌ها همواره  همراه و همکار دستگاه‌های اجرایی هستند.

وی با بیان اینکه همه باید به دنبال خنثی کردن تحریم‌های ظالمانه دشمن باشیم، گفت:  جرایم و تخلفات اقتصادی بسیار پیچیده از گذشته شده که کنترل بازار و جلوگیری از سو استفاده دلالان می‌تواند یکی از راه‌های خنثی کردن تحریم‌ها باشد.

سردار بابازاده بیان کرد:  تنها راه برای گذر از این شرایط تاریخی در کشور کار جهاد و تفکر بسیجی است و  لازم است مقابله با جرایم نیز حرفه‌ای‌تر از گذشته و با اشرافیت کامل انجام شود.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان گفت: دشمن تلاش دارد با تبلیغات و جنگ روانی وضعیت کشور را به دور از واقعیت‌ها جلوه دهد که نیاز است در حوزه رسانه‌ای خصوصا فضای مجازی در مقابل این شایعات و جنگ روانی ایستادگی کنیم.

بحث احتکار یکی از معضلات اصلی در اقتصاد کشور است

استاندار اردبیل در نخستین جلسه شورای قرارگاه۱۷ ربیع با بیان اینکه بحث احتکار یکی از معضلات اصلی در اقتصاد کشور است، اظهار داشت: استفاده از ظرفیت بسیج در نظارت بر بازار می‌تواند تجربه شیرین طرح حاج قاسم سلیمانی در کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا را مجددا تکرار کند.

بهنام‌جو بیان کرد:  این شورا در راستای هماهنگی بیشتر و اجتناب از اقدامات جزیره‌ای تشکیل شده است و  قطعا با عملیاتی شدن مصوبات آن شاهد آرامش بیشتر در بازار خواهیم بود و مردم از ثمرات و نتایج این تصمیمات بهره مند می‌شوند.

وی با اشاره به  افزایش ظرفیت‌های تولیدی استان افزود: در کنار طراحی و استفاده از سیستم‌های رهگیری کالا وشفاف کردن موجودی انبار‌ها و توزیع آن‌ها باید به مسئله فرهنگ سازی و تقویت پایه‌های اعتقادی نیز توجه شود تا فرد محتکر بداند که با این کار چه گناه بزرگ و بعضا جنایتی مرتکب می‌شود.

با متخلفان و احتکارکنندگان به جد برخورد می‌شود

رئیس کل دادگستری استان اردبیل نیز در این جلسه با بیان اینکه در جنگ تمام عیار اقتصادی با استکبار باید آرایش جنگ اقتصادی داشته باشیم، گفت: از این پس برای جرایمی، چون احتکار و ممانعت از توزیع به موقع کالا علاوه بر بحث تعزیری پرونده‌های کیفری نیز تشکیل می‌شود و به عنوان اختلال در نظام عرضه و توزیع با متخلفان برخورد می‌شود./تسنیم

کد خبر : 15844

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس