چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 29 دسامبر 2020 | 12:01 ب.ظ
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) :

۹ دی عید اکبر انقلاب اسلامی است/ مسئولان توطئه های اقتصادی دشمن را خنثی کنند

۹ دی عید اکبر انقلاب اسلامی است/ مسئولان توطئه های اقتصادی دشمن را خنثی کنند مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) گفت:۹ دیماه جزو ایام الهی و عید اکبر انقلاب اسلامی است زیرا مردم با اخلاص و شور وصف ناپذیری در برابر فتنه گرانی ایستادند که ۸ ماه در صدد نابودی کشور بودند.

حجت الاسلام نجات فیاضی  پیش از ظهر امروز در مراسم گرامیداست ۹ دی که بصورت زنده از صداوسیمای مرکز اردبیل پخش شد اظهار داشت:  گرامیداشت چنین روز های پاسداشت عظمت و عزت مردم ایران است.

وی با اشاره به اینکه اگر عاشورا و قدیر ایام الله نامیده می شود دلیل آن بصیرت و تشعشع انوار الهی است افزود: برخی از روزهای انقلاب همچون ۲۲ بهمن ماه مطلع فجر است چون مردم ایران در این روزهای ابدیت خود را استوار و طاغوت را سرنگون کرده اند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) گفت: در طول تاریخ کسانی که بر علیه نظام الهی توطئه چینی کرده اند همواره سیلی سختی خورده و سینه به سینه رسوایی آنها نشر داده شده است.

وی تصریح کرد: ۹ دیماه جزو ایام الهی و عید اکبر انقلاب اسلامی است زیرا مردم با اخلاص و شور وصف ناپذیری در برابر فتنه گرانی ایستادند که ۸ ماه در صدد نابودی کشور بودند و به عبارتی دیگر این واقعه روز حیات مجدد انقلاب بود.

حجت الاسلام  فیاضی با بیان اینکه شهید سلیمانی در مقابل توطئه هایی در  منطقه اتفاق می افتاد بصیر بود ابراز کرد: استراتژی جمهوری اسلامی دفاع از ملت مظلوم دنیا است و قطعا با خروج ذلیلانه آمریکا از خاورمیانه انتقام سخت محقق خواهد شد.

وی اظهار داشت: استکبار با توطئه های و امپراطوری رسانه ای خود در صدد بر اندازی انقلاب هستند و زمانی که به اهداف شوم خود نمی رسند نخبگان جامعه را مورد حملات تروریستی قرار می دهند.

مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) گفت: امروز اگر مردم با پشتیبانی ولایت حماسه  ۹ دی رقم زدند باید مسئولان نیز  دست اندازی های به حوزه اقتصادی را شناسایی و توطئه  ها این بخش مهم را خنثی کنند ./سبلان ما

کد خبر : 15813

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس