چهارشنبه ۰۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 29 دسامبر 2020 | 14:00 ب.ظ

حماسه ۹ دی ماه آتش فتنه دشمن را خنثی کرد

حماسه ۹ دی ماه آتش فتنه دشمن را خنثی کرد گروه استان‌ها ـ رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: حماسه ۹ دی ماه آتش فتنه دشمنان را خاموش کرد.

ناصر عتباتی اظهار داشت: با توجه به اینکه در آستانه سالروز حماسه ۹ دی ماه قرار داریم این روز، روزبصیرت و  روز تجدید میثاق امت با ولایت و امامت و آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی بود.

وی افزود: بعداز مدتها فتنه‌گری و فتنه‌انگیزی، آشوب و اغتشاش دشمنان شاهد حضور میلیونی و آگاهانه مردم عزیز کشورمان در صحنه بودیم که تمامی آتش  فتنه دشمنان را خاموش کردند و آب سردی بر تمامی نقشه‌ها و شرارت‌ها و فتنه انگیزی‌ها که دشمنان برای نظام انقلاب کشیده بودند، ریختند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: در ادامه حرکت‌های حماسی و بزرگداشت و گرامیداشت حادثه ۹ دیماه  بودیم که این امر بیانگر ارتباط و پیوند محکم مردم آگاه و بصیر کشورمان با ولایت و ارزش‌ها و آرمان‌های انقلاب اسلامی بود.

عتباتی افزود: دشمنان انقلاب و نظام در طول ۴۰ سال که از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی میگذرد تمام توان و تلاش خود را در حوزه‌های مختلف به کار گرفته‌اند تا بین مردم و نظام، مردم و ولایت، مردم و ارزش‌های انقلاب اسلامی خدشه وارد کنند و این ارتباط ناگسستنی را تحت شعاع خود قرار دهند و در این زمینه در قالب اقدامات مختلف از جمله تحریم‌های ناجوانمردان و توطئه‌های مختلف علیه مردم بکار گرفتند.

وی تصریح کرد: این پیوند ناگسستنی و پیوندی است که براساس ارزش‌ها و اصولی بنا است  که نه تنها مردم ایران بلکه انسان‌های آزاده و اندیشمند دل در گرو ارزش‌ها نهاده‌اند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: این امر مسئولیت مسئولین و تصمیم‌سازان و سیاست‌گذاران در حوزه‌های مختلف را سنگین می‌کند زیرا مردم نشان داده‌اند که نه تنها در ۹ دی بلکه در صحنه‌های مختلف و در ۸ سال دفاع مختلف با دست خالی باخون  و ارزشمند‌ترین دارایی‌های خود را برای صیات و حفاظت از نظام و انقلاب  اهدا کردند.

عتباتی باین کرد: مردم چشم‌شان به مسئولان ، دست اندرکاران و مجریان در حوزه‌های مختلف است که از حرکت‌های اساسی و جدی و ملموس در جهت حل مشکلات معیشتی و اقتصادی و کاهش مسائل  و مشکلات انجام دهند.

وی با بیان اینکه با پشتوانه‌های مردمی که برای این نظام وجود دارد، میتوان از این مسیرهای سخت از گذر تاریخی به سلامت عبور کرد، افزود:  نباید اجازه دهیم این مردم دچار مشکلاتی پیشتر از این شوند زیرا مردم شایسته بهترین‌ها هستند.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل افزود: با برنامه‌ریزی‌ها و حرکت‌های اصولی و تاثیرگذار در درون کشور و بدون توجه به سایر مجموعه‌ها و بیرون از کشور می‌توان مشکلات موجود را حل کرد به شرط اینکه عزم و اراده جدی برای حل مشکلات وجود داشته باشد و قدردان مردم نجیب باشیم که پشتوانه اصلی انقلاب و نظام هستند./تسنیم

کد خبر : 15810

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس