سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 دسامبر 2020 | 23:45 ب.ظ

بیانیه سازمانهای نظام مهندسی و بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل به مناسبت ۹دی

بیانیه سازمانهای نظام مهندسی و بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل به مناسبت ۹دی نهم دی‌ماه سالروز نمایش بصیرت و اقتدار مردم ایران اسلامی است که همچون سیلی خروشان فتنه‌های داخلی و خارجی را محو کرد و باعث رسوایی و شکست دشمنان قسم خورده انقلاب اسلامی شد.

به گزارش سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل و سازمان بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل در این بیانیه آمده است:

دشمن مکار و حیله‌گر که در طول سه دهه، همه راه‌ها از جمله، کودتا، جنگ تحمیلی، ترورهای ناجوانمردانه و… را علیه ملت رشید ایران اسلامی امتحان کرده بود، در سال ۱۳۸۸ می‌خواست با زدن نقاب «دموکراسی خواهی»، «صیانت از آرای مردمی» و به راه انداختن «انقلاب نرم»، استحاله نظام و انقلاب را رقم بزند. این در حالی است که قدرت‌های غربی همواره از دیکتاتورترین کشورها در منطقه حمایت کرده و دستانشان به خون انسان‌های بی‌گناه در منطقه به جرم دموکراسی خواهی و مبارزه با طاغوت‌ها آلوده است.
بدون شک در ورای برخی اقدامات عناصر ضدانقلاب داخلی، دستگاه‌های امنیتی و اطلاعاتی و برنامه‌ریزان و اتاق‌های فکر غربی وجود داشت که با تمام وجود در پی به شکست کشاندن انقلاب اسلامی بودند. اما دست خداوند از آستین مردم بیدار و همیشه در صحنه انقلاب اسلامی در نهم دی‌ماه سال ۱۳۸۸ بیرون آمد تا هم نقشه استکبار جهانی و ایادی داخلی آنها را نقش بر آب و هم بساط توهین کنندگان به ساحت قدسی و ملکوتی حضرت اباعبدالله‌الحسین(ع) را جمع کند. این در حالی است که اتاق‌های فکر دشمنان قسم خورده انقلاب، براندازی و سرنگونی نظام مردمی ایران اسلامی را تمام شده می‌دانستند و برخی مقامات رسمی و دیپلماتیک مدعیان دروغین دموکراسی در اغتشاشات حضور عینی و ملموس داشتند و آتش‌بیار معرکه بودند.
با توجه به برنامه‌ریزی گسترده اتاق‌های فکر غربی و حمایت تمام قد دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی از اغتشاشگران، این حرکت عظیم و خودجوش در نهم دی‌ماه را می‌توان به‌منزله واکسنی دانست که انقلاب اسلامی را در برابر فتنه گران و آشوب‌طلبان داخلی و خارجی بیمه کرد.
سازمان های نظام مهندسی و بسیج مهندسین کشاورزی و منابع طبیعی استان اردبیل ضمن گرامی داشت یاد و خاطره این روز بزرگ و تأثیرگذار در تاریخ پر فراز و نشیب انقلاب اسلامی و ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای آن ایام، بیعت مجدد خود را با رهبر و فرمانده معظم کل قوا اعلام می‌دارد و برای پاسداشت و حراست از کیان مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر هر دشمن و فتنه‌گری اعم از داخلی و خارجی از آمادگی لازم و کافی برخوردار است.

 

کد خبر : 15807

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس