سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 28 دسامبر 2020 | 10:07 ق.ظ
مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل:

گرامیداشت ایام فاطمیه از شئونات مذهبی دیرینه اردبیل است

گرامیداشت ایام فاطمیه از شئونات مذهبی دیرینه اردبیل است اردبیل – مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: گرامی داشت ایام فاطمیه از شئونات مذهبی دیرینه مردم ولایتمدار استان اردبیل بوده و در شرایط شیوع کرونا برنامه های ویژه ای برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده شامگاه یکشنبه در نشست هماهنگی مراسم سالروز شهادت حضرت زهرا (س) و ایام فاطمیه، هدف گذاری برنامه‌ها برای احصای نتایج مطلوب را از اصول فعالیت‌های سازمان تبلیغات اسلامی عنوان کرد و گفت: در دی ماه مناسبت‌های ملی و مذهبی مختلفی داریم که گرامیداشت این ایام، سند ارزش و هویت دینی ما محسوب می‌شود.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان اردبیل با اشاره به شرایط موجود از لحاظ انتشار ویروس کرونا و ضرورت رعایت پروتکل‌های بهداشتی گفت: در گرامی داشت ایام فاطمیه، فضا سازی تبلیغی در سطح شهر و تغییر المان شهری متناسب با عزای فاطمه زهرا (س) و نیز استفاده از ظرفیت فضای مجازی بیش از مناسبت‌های گذشته از جمله ماه رمضان و محرم، بایستی مورد توجه قرار گیرد.

وی به فرارسیدن ۹ دی و هفته ولایت و بصیرت گفت: این دهه از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که تداوم اندیشه نبرد جبهه حق علیه باطل بوده و دستاورد مهمی در روشنگری و آگاهی بخشی برای مردم ایران به همراه داشت و ثابت کرد که بصیرت حسینی و فاطمی امت اسلامی انقلاب را نجات داده است.

حجت‌الاسلام جعفرزاده به اولین سالروز شهادت سردار سلیمانی اشاره کرد و افزود: شهید سردار حاج قاسم سلیمانی با مجاهدت خالصانه خود در راه دفاع از آرمان‌های نظام و انقلاب اسلامی ایران به یک سمبل و نماد بزرگ انقلابی در تاریخ کشور تبدیل شده و به‌عنوان سردار دل‌ها ملقب شد.

عضو شورای فرهنگی عمومی استان اردبیل، بر ضرورت گرامیداشت مناسبت‌های دی ماه با اجرای برنامه‌های فاخر و اثرگذار تاکید کرد و گفت: تمامی ادارات و نهادهای عضو ستاد بایستی با در نظر گرفتن شرایط کرونایی و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، برنامه‌های پیشنهادی را ارائه و در راستای تبیین اهداف برنامه‌ها که همان اشاعه فرهنگی دینی و انقلابی در بین آحاد جامعه است، تلاش کنند.

کد خبر : 15798

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس