سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 27 دسامبر 2020 | 15:49 ب.ظ
رئیس پلیس فتای اردبیل:

سرشبکه سایت‌ قمار در اردبیل دستگیر شد

سرشبکه سایت‌ قمار در اردبیل دستگیر شد اردبیل – رئیس پلیس فتا استان اردبیل از دستگیری یکی از ایجنت‌های سایت قمار که با جذب بیش از ۱۰۰ نفر زیرشاخه اقدام به فعالیت و کلاهبرداری میلیاردی می‌کرد، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، سرهنگ علی قهرمان طالع اظهار کرد: با دریافت گزارشی مبنی بر فعالیت شخصی به‌عنوان سرشاخه و لیدر در سایت قمار و کلاهبرداری ۱۰ میلیارد ریالی از شاکی موضوع در دستور کار این پلیس قرار گرفت.

وی ادامه داد: کارآگاهان سایبری پلیس فتا خیلی سریع دست به کار شده و با بررسی صفحات و افراد به‌صورت فنی و اطلاعاتی و همچنین اقدامات پلیسی نفر اصلی و تعداد ۱۰۰ نفر از همدستان وی را که با ترفندهای مختلف آنان را از سراسر کشور فریب داده و به‌عنوان زیرشاخه خود ایجاد کرده بود، شناسایی کردند.

قهرمان‌طالع اظهار کرد: افسران سایبری پی بردند که متهم اصلی پرونده با ایجاد کانال‌ها و صفحات مختلف در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌های متعدد اقدام به تبلیغ و عضوگیری می‌کند که با هماهنگی‌های لازم متهم را به همراه تجهیزات هوشمند رایانه‌ای و مخابراتی دستگیر و پس از تکمیل پرونده در اختیار مقامات قضائی قرار دادند.

رئیس پلیس فتای استان اردبیل گفت: از همه کاربران فضای مجازی خواستاریم که به‌هیچ وجه فریب کانال‌های تلگرامی، صفحات اینستاگرامی و سایت‌هایی که اقدام به تبلیغ قمار و شرط‌بندی می‌کنند را نخورده و یک‌شبه زندگی و سرمایه خود را به دست این شیادان نسپارند.

وی عنوان کرد: هموطنان می‌توانند جهت گزارش هرگونه فعالیت سایت‌های قمار و شرط‌بندی آن را از طریق سایت پلیس فتا به آدرس www.cyberpolice.ir اعلام کنند.

کد خبر : 15774

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس