دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 26 دسامبر 2020 | 21:40 ب.ظ

اردبیل به استانی سرآمد در تولیدات فرهنگی تبدیل می‌شود

اردبیل به استانی سرآمد در تولیدات فرهنگی تبدیل می‌شود گروه استان‌ها – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: حمایت از مفاخر استان از بین جامعه هدف و شناسایی آن‌ها بدون شک در توسعه و پیشرفت استان تحول‌آفرین خواهد بود و این مجموعه عهده‌دار این مسئولیت خطیر و حساس است.

عبدالله بحرالعلومی صبح امروز در مراسم انعقاد تفاهم‌نامه همکاری با اداره کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان اردبیل اظهار داشت: فرهنگ مقوله‌ای پیچیده است و در این زمینه بسط و توسعه دیدگاه‌ها و همکاری‌ها می‌تواند این استان را به استانی سرآمد در زمینه تولیدات فرهنگی قرار دهد.

وی با اشاره به اینکه توسعه همکاری‌ها با کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان بسترساز همگرایی‌هایی موجود در بسیاری از عرصه‌ها است گفت: نقش این کانون به عنوان پایه‌گذار بنیان‌های علمی و عملی فعالیت‌ها در حوزه‌های فرهنگی، ادبی و هنری بسیار حائز اهمیت و اساسی است.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل ادامه داد: یکی از اهم برنامه‌های فرهنگی در حال حاضر توجه به برنامه‌های آموزشی و ادبیات عامه است که در این زمینه نیاز است در سنین کودکی به این موارد توجه شود تا خروجی‌های مورد انتظار را به دست آوریم.

بحرالعلومی ادامه داد: حمایت از مفاخر استان از بین جامعه هدف و شناسایی آن‌ها بدون شک در توسعه و پیشرفت استان تحول‌آفرین خواهد بود و این مجموعه عهده‌دار این مسئولیت خطیر و حساس است تا با پرورش نخبگان در این هدف مهم گام بردارد.

وی اظهار کرد: از اهدافی که عقد تفاهم‌نامه با کانون پرورش فکری کودکان داریم این است که بتوانیم زمینه مشارکت در انجام تحقیقات و پژوهش‌های علمی و فرهنگی و هنری را فراهم کرده و انجمن‌های ادبی و هنری کانون را تقویت کنیم.

در ادامه زعفر احدزاده مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل نیز گفت: تولیدات فرهنگی نقش اساسی دستگاه‌های فرهنگی است و بدون شک همکاری دستگاه‌های فرهنگی بالتبع نتایج و خروجی‌های مثمرثمری را به دنبال خواهد داشت.

وی بیان کرد: ارتقای شاخص‌های فرهنگی و اجتماعی یک اولویت اساسی برای توسعه‌محوری و اثربخشی در فعالیت‌ها و برنامه‌های اجرایی است که در این زمینه به دنبال ایجاد بسترهای جدیدی از تعاملات در استان هستیم که این مسئله بسیار حائز اهمیت است.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اردبیل تصریح کرد: تقویت بستر فعالیت‌های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان نوید روزهای پرورش ستارگان درخشانی را می‌دهد که بدون شک در عرصه‌های مختلف نقش‌آفرینی خواهند کرد که به همین منظور باید همکاری‌ها و مساعدت‌ها روزافزون شود./تسنیم

کد خبر : 15757

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس