سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 22 دسامبر 2020 | 14:41 ب.ظ
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:

ضرورت ساماندهی و نظارت محتوایی بر فضای مجازی/عده ای با متشنج کردن فضا قصد سوء استفاده دارند

ضرورت ساماندهی و نظارت محتوایی بر فضای مجازی/عده ای با متشنج کردن فضا قصد سوء استفاده دارند مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: عده ای کثیر از فعالان محترم مجازی بدون هیچ قصد و غرضی فعالیت های ارزنده ای دارندکه باید حمایت شوند ولی افراد مغرض نیز هستند با متشنج کردن فضا سوء استفاده می کنند.

عبدالله بحرالعلومی، اظهار داشت:متاسفانه نابسامانی در فضای مجازی مشهود است و  چون نظارت خاصی در این فضا حاکم نیست شاهد آفت های نیز هستیم و  هرکسی می تواند بدون هیچ مجوزی  فعالیت کند.

وی افزود: عده ای کثیر از فعالان محترم مجازی بدون هیچ قصد و غرضی فعالیت های ارزنده ای دارندکه  باید حمایت شوند ولی افراد مغرض نیز هستند با متشنج کردن فضا سوء استفاده می کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه ساماندهی فضای مجازی  در اردبیل ضروری است گفت:  برپایی کلاس های آموزشی برای کسانی صرفا بصورت تجربی به این فضا قدم گذاشته و کار رسانه ای می کنند ضروری است و در این زمینه از اساتید بومی و غیربومی استفاده خواهیم کرد.

وی تصریح : از طرفی که باید نظارت و ساماندهی های لازم برای کسانی که می خواهند فضای مجازی را به تشنج بکشانند باید اعمال شود.

بحرالعلومی تاکید کرد: کشور ما امروز در حوزه اقتصادی تحت تاثیر تحریم های ظالمانه ای قرار گرفته است و از سوی دیگر هجمه های مختلف فرهنگی در ابعاد وسیع به مردم و به ویژه جوانان و نوجوان ما وارد می شود که در این زمینه باید  برنامه ویژه ای داشته باشیم و این وظیفه ذاتی بوده و تعارف بردار نیست.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: از فعالان عرصه مجازی می خواهیم برای ساماندهی و نظارت بر محتوای  فضای مجازی استان راهکار های خود را ارائه داده و یاریگر ما باشند./سبلان ما

کد خبر : 15731

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس