جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 24 دسامبر 2020 | 19:04 ب.ظ
رهاسازی فضای مجازی به حال خود غیرقابل قبول است؛

فرهنگ و ارشاد برای ساماندهی شبکه های اجتماعی ورود کند

فرهنگ و ارشاد برای ساماندهی شبکه های اجتماعی  ورود کند گروه استان‌ها – رئیس هیات اندیشه ورزی سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: رهاسازی فضای مجازی به حال خود یک امر غیرقابل قبول است و لازم است دولت در این زمینه برنامه‌های مناسبی را مورد توجه قرار دهد.

شهرام محمدی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل با اعضای بسیج رسانه استان اردبیل اظهار داشت: رهاسازی فضای مجازی به حال خود یک امر غیرقابل قبول است و لازم است دولت در این زمینه برنامه‌های مناسبی را مورد توجه قرار دهد.

وی افزود: در حال حاضر مشخص نیست پرداخت وجوه توسط دستگاههای دولتی به برخی شبکه‌های اجتماعی قانونی است یا خیر؟  لذا موضوع نیازمند توجه ویژه و ساماندهی است.

رئیس هیات اندیشه‌ورزی سازمان بسیج رسانه استان اردبیل ادامه داد: برخی دستگاه‌های دولتی و عمومی بودجه بیت‌المال را به جای نشریات و رسانه‌های رسمی در شبکه‌های اجتماعی غیرمجاز صرف می‌کنند.

محمدی تصریح کرد: این وضعیت در شرایطی ادامه دارد که صاحبان خبرگزاری‌ها به دنبال کارهای دیگر هستند تا بتوانند خبرگزاری خود را سرپا نگه دارند و بدون شک هر گونه ارائه رپرتاژ باید از طریق مسیر فرهنگ و ارشاد باشد.

وی اظهار کرد: به تدریج شاهد حاکمیت نگاه کاپیتالیستی و لیبرالیستی در حوزه رسانه هستیم به گونه‌ای که به جای افراد متخصص و ماهر  صاحبان قدرت و ثروت فضای رسانه‌ای را مدیریت می‌کنند، انتظار داریم فرهنگ و ارشاد استان با واکاوی و بررسی‌های موشکافانه در این زمینه اقدامات اساسی را انجام دهد.

رئیس هیات اندیشه ورزی سازمان بسیج رسانه استان اردبیل بیان کرد: در برای تقویت نظام کمک به دولت را وظیفه خود می دانیم و هدف اصلی ما  کمک به کاهش مشکلات و دغدغه‌های موجود مردمی است.

کد خبر : 15715

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس