دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 24 دسامبر 2020 | 15:00 ب.ظ
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل:

راه‌اندازی اتاق فکر برای تحقق اهداف رسانه‌ای اولویت اساسی است

راه‌اندازی اتاق فکر برای تحقق اهداف رسانه‌ای اولویت اساسی است گروه استان‌ها – مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: دغدغه اصلی این مجموعه راه‌اندازی اتاق فکری برای همفکری و استفاده از ظرفیت همگان برای تحقق اهداف رسانه‌ای و مطبوعاتی و ساماندهی آن است.

 

عبدالله بحرالعلومی ظهر امروز در نشست هم‌اندیشی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با اعضای بسیج رسانه اردبیل اظهار داشت: دغدغه‌ها و مشکلات مطبوعاتی‌ها کاملاً ملموس و مشخص و واحد است و اگر حرف از رسانه‌ای‌ها به میان می‌آید منظور افرادی است که در این عرصه صاحب امضا هستند و با مجوز رسمی و فعالیت مشخص و شفاف به عنوان فعال رسانه‌ای شناخته می‌شوند.

وی افزود: رسانه‌ای‌هایی که رسمی هستند در واقع افرادی هستند که متعهد به امضای خود هستند و پاکی و صداقت را برای خود اولویت قرار داده‌اند و کسانی که باعث لکه‌دار شدن این عرصه شده‌اند همان تعداد کمی هستند که ادعاهای کاذب دارند و با سیاست‌های تخریب‌گرانه به دنبال ایجاد تشنج و پیگیری منافع شخصی مغایر با منافع و عرف جامعه هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل ادامه داد: دغدغه اصلی مجموعه رسانه‌های متعهد راه‌اندازی اتاق فکری برای همفکری و استفاده از ظرفیت همگان برای تحقق اهداف رسانه‌ای و مطبوعاتی و ساماندهی آن است و با مستمر کردن برگزاری جلسات بدون شک خروجی‌های مطلوب را به دست خواهیم آورد که باید مورد توجه واقع شود و نیاز است تا پیگیری‌های لازم در این زمینه محقق شود.

بحرالعلومی بیان کرد: همکاری و همفکری برای دستیابی به تمامی خواسته‌ها و اهداف، اولویت اساسی ماست و با توجه به این که نقش رسانه در جنگ نرم و جهت‌دهی افکار به خواسته‌ها و اهداف مد نظر بسیار حائز اهمیت است، باید بحث مطالبه‌گری مورد توجه واقع شود، زیرا با تکیه بر این ویژگی‌ است که پویایی جامعه برای نیل به اهداف عالیه تحقق می‌یابد.

وی اظهار کرد: حل مسائل و مشکلات مطبوعاتی‌ها و صاحبان نشریات یک اولویت اساسی است و در این زمینه تمامی خواسته‌ها و مطالبات تک به تک بررسی و پیگیری خواهد شد تا هر چه سریع‌تر راه‌حل‌های اساسی در این زمینه ارائه شده و بای رفع مشکلات تلاش‌های لازم صورت پذیرد./تسنیم

 

کد خبر : 15710

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس