سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 23 دسامبر 2020 | 23:41 ب.ظ
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل

اصول مکتب شهید سلیمانی باید به الگوی آموزشی و تربیتی کشور تبدیل شود

اصول مکتب شهید سلیمانی باید به الگوی آموزشی و تربیتی کشور تبدیل شود رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: اصول مکتب شهید سلیمانی باید به الگوی آموزشی و تربیتی کشور تبدیل شود.

حجت الاسلام حسن باقری عصر امروز در آستانه سالروز شهادت سردار سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت:  اصول شش‌گانه مکتب شهید سلیمانی باید به الگوی آموزشی و تربیتی کشور تبدیل شود.

وی با بیان اینکه شهادت سردار سلیمانی به تمام دنیا ثابت کرد که قدرت آمریکا روبه افول است، گفت: شهید حاج قاسم سلیمانی با لقب سردار دلها و شخصیت و چهره بین المللی خود مختص به ایران نیست و از اقصی نقاط دنیا و اکثرا کشورهای مسلمان ارق و تعصب خاصی به سید الشهدای مقاومت دارند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اردبیل با بیان اینکه شهید سلیمانی یک مکتب، قهرمان ملت ایران و امت اسلامی است، تصریح کرد: گرفتن انتقام خون پاک شهید سلیمانی حتمی و خواست مسلمانان و مردم خاورمیانه است که با شکست نرم افزاری و اخراج آمریکا از منطقه این انتقام سخت محقق خواهد شد.

باقری همچنین آمریکای جنایت کار را دشمن مشترک مسلمانان جهان یاد کرد و افزود: دشمنان انقلاب اسلامی همیشه در صدد براندازی و تضعیف ریشه اسلامی نهضت پربرکت ایمه اطهار (ع) بوده و هستند،بنابراین حماسه ۹ دی سیلی دندانشکنی بر دهن این بدخواهان بوده است.

وی تصریح کرد:مراکز تربیت معلم و آموزشی محورهای شش گانه مکتب حاج قاسم را بعنوان راهبرد آموزشی قرار دهند و اگر معلمان ما بتوانند با فراگیری این اصول دانش آموزانی در مکتب حاج قاسم را تربیت کنند، افرادی امین، مکتبی و ولایتمدار آینده کشور را مدیریت خواهند کرد./تسنیم

کد خبر : 15697

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس