جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 دسامبر 2020 | 18:03 ب.ظ
شهردار اردبیل

نوسازی ۷۵ دستگاه اتوبوس شهری با مشارکت برنامه و بودجه

نوسازی ۷۵ دستگاه اتوبوس شهری با مشارکت برنامه و بودجه شهردار اردبیل گفت: در قالب تفاهمنامه‌ای شهرداری اردبیل با همکاری سازمان برنامه و بودجه تلاش می‌کند ۷۵ دستگاه اتوبوس شهری را نوسازی کند.

به گزارش اداره رسانه ی اردبیل حمید لطف‌اللهیان در یکصد و سی‌امین جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: با پرداخت تسهیلات با نرخ سود چهار درصد از سوی صندوق کارآفرینی امید، بازسازی اتوبوس‌های شهری با مساعدت و همکاری سازمان برنامه و بودجه انجام می‌شود که هفته گذشته این تفاهمنامه مبادله شده است.
وی تصریح کرد: با ابلاغ این تفاهمنامه امیدواریم در سالجاری و بخش دیگری از اتوبوس‌ها نیز در سال آینده مورد بهسازی و نوسازی قرار گرفته و هموطنان در استفاده از وسائط حمل و نقل عمومی مشکلی نداشته باشند.
شهردار اردبیل گفت: در ترمینال اردبیل ایستگاهی برای جابجایی مسافران در داخل شهر تعبیه شده بود که با توجه به تعدد خودروهای مسافربری در این نقطه و استفاده شهروندان از اسنپ به نظر می‌رسد این مجموعه کارکرد خود را از دست داده و ما آمادگی داریم تا مدیریت این پایانه را بر عهده بگیریم.
لطف‌اللهیان افزود: با تصویب اعضای شورای شهر قرار شد این فضا در اختیار شهرداری اردبیل قرار گیرد تا نسبت به انجام فعالیت‌های مناسب در محدوده ترمینال اردبیل اقدام شده و جابجایی مسافران به هنگام خروج از اتوبوس در داخل شهر با استفاده از ناوگان مناسب انجام شده و شکل اجرایی به خود بگیرد.
ایستگاه موقت تخلیه نخاله در مناطق شهری پابرجاست
شهردار اردبیل در ادامه به فعال بودن ایستگاه‌های موقت برای تخلیه نخاله اشاره کرد و ادامه داد: در منطقه دو شهرداری اردبیل برای دیوارکشی، فنس‌کشی و بهسازی محل موقت تخلیه نخاله اعتبار مورد نیاز تأمین شده و این کار با اولویت در حال انجام است.
وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطر نشان کرد: به غیر از خودروهای سنگین، نیسان و خودروهای سبک در حمل نخاله‌های ساختمانی می‌توانند در این ایستگاه‌های موقت تخلیه نخاله را انجام داده تا از این محل به ایستگاه دائمی بارگیری و تخلیه کامل انجام شود.

کد خبر : 15661

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس