جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 20 دسامبر 2020 | 17:58 ب.ظ
مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل:

جبهه پرستاری تجلی جبهه مقاومت شهید سلیمانی است

جبهه پرستاری تجلی جبهه مقاومت شهید سلیمانی است اردبیل – مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: پرستاری و فداکاری در این جبهه پرافتخار، تجلی جبهه مقاومت شهید سردار سلیمانی است.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، حجت‌الاسلام قاسم جعفرزاده عصر شنبه در جلسه تجلیل از نیروهای جهادی و مدافعان سلامت (بانوان مبلغه)، با تبریک سالروز ولادت حضرت زینب (س) و روز پرستار، اظهار کرد: در روزهای پیش رو مناسبات بزرگی در تاریخ ایران اسلامی وجود دارد که سند مقاومت و ایستادگی دلیرمردان این مرزوبوم است که از جمله آنها می‌توان به سالروز شهادت سردار رشید اسلام حاج قاسم سلیمانی اشاره کرد.

وی روز پرستار را مناسبت پرافتخار در راستای تجلیل از مدافعان سلامت عنوان کرد و گفت: انسان اگر صادقانه و خالصانه با خدا معامله کند، خداوند هم رحمت خویش را بر او نازل کرده و در جوار محبت خویش قرار می‌دهد که در این میان پرستاران جان برکف در روزهای انتشار ویروس کرونا، با همان روحیه جهادی رزمندگان هشت سال دفاع مقدس خالصانه در پرستاری از بیماران خدمت کرده و افتخار بزرگی در تاریخ ایران اسلامی ثبت کردند.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل، جبهه پرستاری را تجلی جبهه مقاومت شهید سردار سلیمانی عنوان کرد و افزود: در حرفه مقدس پرستاری شاهد فداکاری عزیزانی هستیم که تجلی همان جبهه مقاومت شهید سلیمانی بوده و با بصیرت و آگاهی در سنگر مدافعان سلامت در خدمت مردم هستند.

حجت‌الاسلام جعفرزاده در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از فعالیت بانوان مبلغه در قالب همیاران پرستاران و گروه‌های جهادی، خاطر نشان کرد: بانوان با تاسی از مکتب والای حضرت زهرا (س) و الگوگیری از بزرگ پرستار اسلام حضرت زینب (س)، در حرکتی جهادی به یاری پرستاران در بخش کرونایی و نیز در تغسیل اموات کرونایی پرداخته و حماسه‌ای بی نظیر از حضور بانوان در برهه‌های حساس جامعه خلق کردند.

در ادامه سارا حقی کارشناس فرهنگی بانوان تبلیغات اسلامی استان اردبیل، با اشاره به پویش سراسری «سپاس» گفت: این پویش قدردانی اندک از زحمات بسیار ارزشمند پرستاران و مدافعان سلامت است که با هدف ترویج فرهنگ قدرشناسی و تکریم به‌عنوانی یکی از مفاهیم ارزشمند در آموزه‌های دینی، اجرا می‌شود.

در پایان از ۱۳ نفر از بانوان جهادگر داوطلب برتر سلامت، که در ایام کرونا در زمینه تغسیل اموات کرونایی و همیار پرستار همکاری داشتند با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

کد خبر : 15659

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس