جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 19 دسامبر 2020 | 22:24 ب.ظ
فرماندار اردبیل:

آغاز اجرای محدودیت های ویژه شب یلدا از ساعت ۱۸ امروز در اردبیل

آغاز اجرای محدودیت های ویژه شب یلدا از ساعت ۱۸ امروز در اردبیل فرماندار اردبیل گفت: محدودیت‌های ویژه کرونایی شب یلدا ۲۹ و ۳۰ آذر در شهرستان اردبیل از ساعت ۱۸ برای فعالیت تمامی اصناف به غیر از «گروه شغلی یک» و منع تردد از ساعت ۲۰ اجرا می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، مسعود امامی یگانه ظهر شنبه در جلسه ستاد مدیریت بیماری کرونا شهرستان اردبیل اظهار کرد: با توجه به ابلاغیه ستاد ملی کرونا ۲۹ و ۳۰ آذر روزهای شنبه و یکشنبه از ساعت ۱۸ فعالیت تمامی اصناف به غیر از گروه شغلی یک که اقلام ضروری و اساسی مردم را تأمین می‌کنند محدود می‌شوند.

وی با بیان اینکه از ساعت ۲۰ امشب هم محدودیت‌های منع تردد در سطح شهر اعمال خواهد شد، افزود: از مردم تقاضا داریم از هرگونه ازدحام و از حضور در دورهمی‌های خانوادگی در شب یلدا و تجمع جداً خودداری کرده و خریدهای غیر ضروری خود را به روزهای بعد و ساعات مناسب‌تر موکول کنند.

فرماندار اردبیل خاطرنشان کرد: اجرای محدودیت‌های کرونایی در ایام شب یلدا در راستای ارج نهادن به سلامت مردم انجام می‌شود و اگر در رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی کوتاهی شود با از دست دادن عزیزانمان مواجه می‌شویم.

امامی یگانه با بیان اینکه شهرستان اردبیل در شرایط نارنجی و شکننده قرار گرفته است افزود: در صورت عدم رعایت توسط کسبه، بازاریان و مردم امکان بازگشت شرایط قرمز و اعمال محدودیت‌ها وجود دارد که این موضوع به صلاح کسب و کار و اقتصاد شهرستان نیست.

وی از مردم خواست فقط در شرایط ضروری با رعایت فاصله اجتماعی و دستورالعمل‌های ابلاغی با استفاده از ماسک در ساعاتی که مشخص شده در سطح شهر تردد کنند.

فرماندار اردبیل از گشت و بازرسی ۲۰ اکیپ برای اعمال محدودیت‌های شب یلدا در شهر اردبیل خبر داد و افزود: امیدواریم با همکاری مردم و بازاریان و اجرای این طرح در پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در شهر اردبیل و سلامت شهروندان گام مؤثری برداشته شود.

کد خبر : 15642

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس