شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 14 دسامبر 2020 | 22:55 ب.ظ

اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی استان اردبیل انتخاب شدند

اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی استان اردبیل انتخاب شدند گروه استان‌ها ـ اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی استان اردبیل در سال چهارم دوره پنجم انتخاب شدند.

اعضای هیئت رئیسه شورای اسلامی استان اردبیل بعدازظهر امروز طی جلسه‌ای در سال چهارم دوره پنجم انتخاب شدند.

بر اساس این انتخابات، اکبر مینایی نماینده شهرستان سرعین به عنوان رئیس، حمید حسنی نماینده شهرستان کوثر به عنوان نایب رئیس، پویا مجرد نماینده شهرستان پارس آبادمغان به عنوان دبیر، هادی عبدالهی وند نماینده شهرستان اصلاندوز به عنوان سخنگو و حق وردی کریمی نماینده شهرستان نمین نیز به عنوان خزانه دار انتخاب شدند.

رئیس شورای اسلامی استان اردبیل در این جلسه با بیان اینکه  با همفکری شوراهای شهر و روستا در صدد اصلاح و همچنین تبیین قوانین مؤثر و مفید در مسیر اعتلای شورا خواهیم بود، افزود: در سال چهارم سعی و تلاشمان بر این خواهد بود تا پایه نظارتی شوراها را تقویت کرده و در این زمینه یک اقدام مؤثر و مفید را انجام دهیم.

مینایی بیان کرد: انتخابات هیئت رئیسه شوراها به صورت سالانه یک امر طبیعی و از جایگاه قانونی برخوردار است و نباید هیچ کس از انتخاب شدن و یا انتخاب نشدن گلایه‌ای داشته باشد و یا بخواهد در این زمینه برخی اقدامات و فعالیت‌های غیرمنطقی را در پیش بگیرد.

سخنگوی شورای اسلامی استان اردبیل نیز در این جلسه افزود: سال اول و سال آخر در عرصه خدمت‌رسانی فرقی نمی‌کند امیدواریم در دوره جدید از ترکیب اعضای هیئت رئیسه شورای استان شرایط مناسبی در مسیر خدمت‌رسانی فراهم آید تا به دور از هرگونه تنش فضای منسجمی را در مسیر خدمت‌رسانی شاهد باشیم./تسنیم

کد خبر : 15609

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس