دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 دسامبر 2020 | 21:45 ب.ظ
نماینده ولی فقیه در استان اردبیل

خدمات ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در حمایت از قشر ضعیف جامعه ستودنی است

خدمات ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در حمایت از قشر ضعیف جامعه ستودنی است گروه استان‌ها ـ نماینده ولی فقیه در استان اردبیل گفت: در ایام کرونا خدمات ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در حمایت از قشر ضعیف جامعه ستودنی است.

آیت‌الله سیدحسن عاملی عصر امروز با حضور در محل برگزاری مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان استان اردبیل اظهار داشت: خدمات ستاد اجرایی حضرت امام (ره) در نقطه اوج قرار دارد و اقداماتش در ایام قبل و بعد از کرونا در حمایت از قشر ضعیف جامعه ستودنی است.

وی با اشاره به مشارکت چشمگیر خیرین اردبیلی در رزمایش کمک مومنانه گفت: استان ما افراد بزرگواری دارد که در ایام سخت، همنوعان خود را یاری می‌نمایند که جامعه جهانی به مواسات و همدلی مردم غبطه می‌خورد.

نماینده ولی فقیه در استان اردبیل بیان کرد: حضور مردم در صحنه مقابله با ویروس کرونا و همدلی و مواساتی که از سوی مردم در بحث رزمایش کمک مومنانه صورت گرفت باعث نا امیدی دشمن و نقش بر آب شدن اهداف و سیاه نمایی‌های آنان شد.

عاملی با انتقاد از  مال‌اندوزی برخی از سرمایه‌داران تصریح کرد: : اکنون ما در استان فرد خیری داریم که روزانه بیش از هزار پرس غذا را به خانواده‌های نیازمند درگیر کرونا که از سوی عوامل اجرایی طرح شهید سردار سلیمانی شناسایی شده‌اند، اعطا می‌کند که این کار بسیار بزرگی است و ما به داشتن چنین خیرانی افتخار می‌کنیم.

مدیر ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) استان اردبیل نیز در این بازدید از توزیع توزیع ۲۲ هزار بسته بهداشتی و ۱۸ هزار بسته معیشتی به نیازمندان خبر داد و گفت: در حال حاضر  در مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان قرار داریم که در این مرحله نیز ۱۸ هزار بسته معیشتی در استان توزیع می‌شود./تسنیم

کد خبر : 15606

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس