شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 دسامبر 2020 | 20:00 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

تمام ظرفیت‌های سپاه و بسیج را برای اجرای طرح شهید سلیمانی به کار گرفته‌ایم

تمام ظرفیت‌های سپاه و بسیج را برای اجرای طرح شهید سلیمانی به کار گرفته‌ایم گروه استان‌ها- فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل گفت: سپاه و بسیج از تمام ظرفیت خود برای اجرای طرح شهید سلیمانی استفاده می‌کند.

سردار جلیل بابازاده بعدازظهر  امروز در جلسه هماهنگی و هم اندیشی مسئولان نهاد‌ها و دستگاه‌های فرهنگی در خصوص مناسبت‌های دی ماه اظهار داشت: سپاه و بسیج از تمام ظرفیت خود برای اجرای طرح شهید سلیمانی استفاده کرده و در کنار شناسایی بیماران مبتلا و خدمات‌دهی کمک‌های مومنانه را نیز مبنای کار قرار داده است.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج با توجه به شرایط کنونی در عرصه سلامت و خدمات‌رسانی بهداشتی پیشگام شده است، افزود: طرح ملی شهید سردار سلیمانی با عنوان “هر پایگاه مقاومت یک پایگاه سلامت” از اول آذر آغاز شده و به مدت ۶ ماه ادامه دارد و اجرای این طرح نقش اساسی در پیشگیری از ویروس کرونا دارد.

فرمانده سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل بیان کرد: با توجه به فرارسیدن  سالگرد شهادت شهید سلیمانی و مراسم‌های مختلف در دی ماه هماهنگی لازم برای برگزاری این مراسم‌ها انجام شده است.

پیشرفت روز افزون کشورمان خاری بزرگ بر چشم دشمنان است

مسئول نمایندگی، ولی فقیه در سپاه حضرت عباس (ع) استان اردبیل نیز در این نشست با بیان اینکه پیشرفت روز افزون کشورمان خاری بزرگ بر چشم دشمنان است، گفت: دشمنان و استکبار چشم دیدن امنیت و دفاع کشورمان، پیشرفت علم و صنعت، انسجام وحدت ملی و توسعه زیرساخت‌های علمی و گسترش عمق انقلاب اسلامی را ندارند.

حجت الاسلام فیاضی با اشاره به اینکه  پدیده کرونا، یک امتحان الهی است، بیان کرد: با تبیین اهداف رزمایش کمک مومنانه درمی‌یابیم که مردم  از زمان خودآگاه شدند و مشکلات اجتماع نمی‌تواند آنها را غافل کند.

وی با اشاره به حماسه ۹ دی ماه افزود: باید فرصت‌های انقلاب اسلامی مغتنم شمرده شود چراکه هیمنه انقلاب اسلامی برای دشمن هولناک است و بصیرت ملت ایران همراه با ایستادگی در مقابل استکبار یک کابوس بزرگ برای آنان است و اگر قدردان ارزش‌های انقلاب اسلامی نباشیم و بدون شک فرصت دشمن برای نفوذ به باورها و اعتقادات مردمی نیز تقویت می‌شود و بسترهای انقلاب از آن دشمن می‌شود.

 آمادگی ۶ بخش صداوسیمای مرکز اردبیل برای تولید و پخش برنامه‌ها و مناسبت‌های دی ماه

مدیر کل صداوسیمای مرکز اردبیل  از آمادگی ۶ بخش صداوسیمای مرکز اردبیل برای تولید و پخش برنامه‌ها و مناسبت‌های دی ماه خبر داد و افزود: این برنامه‌ها با تولید محتوا و رویکرد مخاطبان جوان تولید می‌شود.

ملااحمدی همچنین از تولید مستند شهدای نیارق توسط صداوسیمای مرکز اردبیل با همکاری سپاه و حوزه هنری خبر داد و گفت: این مستند به شکل ویژه تولید می‌شود./ تسنیم

کد خبر : 15603

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس