دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 دسامبر 2020 | 14:11 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل

دادگستری اردبیل بر امور کارخانه سبلان پارچه اردبیل نظارت جدی دارد

دادگستری اردبیل بر امور کارخانه سبلان پارچه اردبیل نظارت جدی دارد گروه استانها- رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دستگاه قضایی استان بر امور و عملکرد کارخانه سبلان پارچه اردبیل نظارت جدی دارد.

به نقل از دادگستری استان ناصر عتباتی امروز در رابطه با سبلان پارچه اردبیل اظهار داشت: پیرو سفر رئیس قوه قضاییه به استان و پیگیری مصوبات از سوی دادگستری استان، اقدامات شاخصی در استان صورت گرفته که از جمله مهم‌ترین آنها بحث مسائل مربوط به شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان و کارخانه سبلان پارچه اردبیل است.

وی افزود: با توجه به اهمیت بسیار مهم این کارخانه در استان و منطقه، پیگیری موضوعات کارخانه از سوی رییس قوه قضاییه به رئیس کل دادگستری استان محول شده و در این راستا جلسات متعددی با رئیس و مسئولان دیوان عالی کشور، مسئولان اداره کل تصفیه و ورشکستگی قوه قضائیه و نیز مسئولان بانک تجارت کشور برگزار شده است.

رئیس دادگستری استان اردبیل با بیان اینکه پس از اعمال ماده ۴۷۷ این شرکت از سوی ریاست قوه قضاییه موضوع ورشکستگی شرکت منتفی شده است، گفت: از طرفی بانک متولی نیز مساعدت‌های خوبی برای راه‌اندازی و احیای این کارخانه انجام داده است.

عتباتی تصریح کرد: امیدواریم با رفع مسائل و مشکلات این شرکت بزودی شاهد رونق اشتغال و رفع بیکاری در استان باشیم.

وی همچنین با اشاره به تعهدات مدیر و مالک کارخانه نسبت به رونق بخشیدن به اشتغال با جذب نیرو در شرکت افزود: دستگاه قضایی همچنان که به موضوع شرکت کشت صنعت مغان نظارت مستقیم دارد، نظارت‌های مستمری نیز بر نحوه اقدام و عملکرد این کارخانه داشته و موضوعات و مسائل آن را به طور جدی رصد می‌کند./تسنیم

کد خبر : 15587

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس