شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 13 دسامبر 2020 | 13:55 ب.ظ
مدیرکل کمیته امداد اردبیل خبر داد؛

کمک یک میلیارد تومانی گروه‌های جهادی به نیازمندان اردبیلی

کمک یک میلیارد تومانی گروه‌های جهادی به نیازمندان اردبیلی اردبیل – مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل گفت: از ابتدای سال تا کنون خدماتی به ارزش یک میلیارد تومان از سوی گروه‌های جهادی به خانواده های نیازمند مورد حمایت کمیته امداد اردبیل ارائه شده است.

به گزارش پایگاه خبری گام دوم، حسین دشتی با اشاره به کمک یک‌میلیارد تومانی گروه‌های جهادی به مددجویان اردبیلی، اظهار کرد: این کمک‌ها در قالب خرید و ساخت مسکن، انشعابات آب، برق و گاز، تامین جهیزیه، توزیع سبدکالا و پک تحصیلی به خانوار مورد حمایت این نهاد ارائه شده است.

وی به همکاری ۱۶ گروه جهادی با کمیته امداد استان اردبیل اشاره کرد و افزود: پنج گروه جهادی «شهید بیگلری، شهید صوابی، شهید حدادیان کلور، شهید کاتب و بسیج سازندگی نمین» بیشترین همیاری را با این نهاد دارند.

دشتی با اعلام اینکه پس از بررسی مسائل مددجویان به خصوص اقشار آسیب‌پذیر ساکن در مناطق محروم و حاشیه‌نشین، لزوم رسیدگی به امور آنها در دستور کار قرار می گیرد، بیان کرد: گروه‌های جهادی با همه توان در این مناطق ساکن شدند تا علاوه بر رفع مشکلات نیازمندان و محرومان، گام‌های موثری را نیز برای خوداتکایی آنها بردارند.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با بیان اینکه گروه‌های جهادی متشکل از جوانان پرشوری هستند که به صورت انقلابی و جهادی برای رفع محرومیت و ریشه‌کنی فقر از منطقه تلاش می‌کنند، گفت: فعالیت‌های گروه‌های جهادی به صورت خودجوش انجام می‌شود تا شادکامی را به مستضعفان جامعه اهدا کنند.

وی با اشاره به اینکه کمیته امداد استان اردبیل آماده هرگونه همکاری با گروه‌های جهادی است، بیان کرد: در سایه این همکاری‌ها می‌توانیم زمینه اشتغال‌زایی و رونق تولید در مناطق محروم را نیز رقم بزنیم.

دشتی با بیان اینکه با همیاری بسیج سازندگی، قرارگاه پیشرفت و آبادانی و گروه‌های جهادی استان اردبیل توانسته‌ایم بخش مهمی از نیازهای خانوار مورد حمایت را مرتفع سازیم، افزود: توانمندسازی خانوار مورد حمایت از جمله مهم‌ترین رویکردهای کمیته امداد است که با تعامل و همکاری‌های گسترده‌تر می‌توانیم به این مهم دست یابیم.

مدیرکل کمیته امداد استان اردبیل با اشاره به اینکه نیروهای بسیجی و انقلابی گروه‌های جهادی در برودت هوای سرد و گرم کوشیده‌اند تا گرفتاری‌های محرومان جامعه به حداقل برسد، گفت: امید است با همکاری نیروهای بسیجی و جهادی در بخش توانمندسازی و اشتغال خانوار مورد حمایت نیز شاهد خدمات ارزنده آنها به افراد بی‌بضاعت جامعه باشیم.

کد خبر : 15581

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس