سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 دسامبر 2020 | 23:22 ب.ظ
نماینده مردم اردبیل در مجلس:

پیگیر پرداخت تسهیلات برای مراکز گردشگری آسیب دیده از کرونا هستیم

پیگیر پرداخت تسهیلات برای مراکز گردشگری آسیب دیده از کرونا هستیم گروه استانها- رئیس مجمع نمایندگان استان اردبیل گفت: باجدیت پیگیر پرداخت تسهیلات برای مراکز گردشگری آسیب دیده از کرونا هستیم.

حجت الاسلام سید کاظم موسوی شامگاه امروز در جلسه با سرمایه‌گذاران وفعالان گردشگری استان اردبیل اظهار داشت: ضربه کرونا بر اقتصاد کشور به ویژه در حوزه گردشگری و اصناف کمتر از تحریم نبوده لذا باجدیت پیگیر پرداخت تسهیلات برای مراکز گردشگری آسیب دیده از کرونا هستیم.

وی با بیان اینکه ایجاد پروژه‌های گردشگری در برخی شهرها تحولات اقتصادی وگردشگری منطقه را به دنبال داشته است، افزود: امیدواریم با ریشه کن شدن ویروس کرونا شاهد بازگشت شور و حال به حوزه گردشگری استان و حضور گردشگران در منطقه باشیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: اقدامات قابل توجه در حوزه گردشگری استان  در دوران مدیریت دکتر فلاحی انجام شده و وی مدیری موفق  توانمند و پیگیر و با برنامه است که اقداماتشان برای توسعه گردشگری استان قابل قدردانی است.

موسوی تصریح کرد: استان اردبیل به عنوان نگین گردشگری کشور شناخته می‌شود و ظرفیت‌های بسیار ویژه‌ای در این حوزه دارد که با تسهیل در روند سرمایه‌گذاری می‌توانیم گام‌های بلندی در راستای توسعه استان برداریم./تسنیم

کد خبر : 15522

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس