چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 دسامبر 2020 | 13:55 ب.ظ
مدیرکل حمل و نقل جاده ای اردبیل:

محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است

محورهای مواصلاتی استان اردبیل باز است اردبیل – مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در حال حاضر تمام محورهای مواصلاتی استان باز بوده و تردد در آنها جریان دارد.

کلیم اله وثوقی صبح دوشنبه در بازدید از عملیات برف روبی محورهای مواصلاتی شهرستان نیر اظهار کرد: در حال حاضر شاهد بارش برف در محورهای اردبیل – آستارا و خلخال – اسالم هستیم.

عضو شورای اداری استان اردبیل با بیان اینکه نمک پاشی و برف روبی محورهای مواصلاتی استان با تلاش راهداران سخت‌کوش انجام شده است، تصریح کرد: در حال حاضر اکیپ های راهداری مشغول برف روبی و بازگشائی راه ۱۰۰ روستا در شهرستانهای گرمی، مشکین شهر و خلخال هستند.

دبیر کمیسیون مدیریت اجرائی ایمنی حمل و نقل استان اردبیل گفت: ۴۲۰ نفر نیروی راهداری در قالب ۸۰ اکیپ در گردنه ها، محورها و راهدارخانه های استان مستقر شده و درح ال خدمات رسانی به مردم استان اردبیل هستند.

وثوقی افزود: اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل برای خدمات‌رسانی به رانندگان و مسافران در ایام زمستان ۲۳۰ دستگاه ماشین آلات سبک و سنگین را در محورهای مواصلاتی مستقر کرده و از ۱۳۳ سامانه هوشمند نظارت و کنترل راه ها نیز استفاده می کند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از مردم و مسافران خواست با توجه به شرایط اقلیمی و آب و هوایی استان قبل از سفر حتماً با سامانه ۱۴۱ مرکز مدیریت اطلاعات راهها و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تماس گرفته و از آخرین وضعیت راه ها مطلع شوند و نیز در سفرهای زمستانی داشتن زنجیرچرخ، لباس گرم و مناسب و سایر تجهیزات ایمنی ضروری توصیه می شود

کد خبر : 15509

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس