جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 7 دسامبر 2020 | 10:47 ق.ظ
معاون اقتصادی استاندار اردبیل خبر داد؛

ایجاد اشتغال پایدار روستایی برای ۴۸۰۰ نفر در اردبیل

ایجاد اشتغال پایدار روستایی برای ۴۸۰۰ نفر در اردبیل اردبیل – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: از سال ۹۷ تاکنون با پرداخت ۴۶۲ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت زمینه اشتغال پایدار چهار هزار و ۸۰۰ نفر در اردبیل ایجاد شده است.

ارژنگ عزیزی در یازدهمین جلسه شورای هماهنگی دستگاه‌های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان اردبیل از پرداخت ۴۶۲ میلیارد تومان تسهیلات ارزان قیمت برای اشتغال پایدار روستایی و عشایری از سال ۱۳۹۷ تاکنون خبر داد و اظهار کرد: این تسهیلات ارزان قیمت برای اشخاص حقیقی و حقوقی و افراد تحت پوشش نهادهای حمایتی در استان اردبیل پرداخت شده است.

وی با اشاره به ایجاد فرصت‌های شغلی از محل منابع اشتغال پایدار روستایی و عشایری برای فعالیت‌های اقتصادی، افزود: این مبلغ برای سه هزار و ۹۸۰ نفر بوده و اشتغال پیش بینی شده برای آن چهار هزار و ۸۰۰ نفر خواهد بود.

معاون اقتصادی استاندار اردبیل گفت: در بازدید اخیر نمایندگان نهاد ریاست جمهوری از طرح‌های جهش تولید در استان اردبیل، طرح‌های در دست اجرا مورد ارزیابی قرار گرفت که در حوزه اقتصادی با مقایسه سایر استان‌های کشور، وضعیت اردبیل بسیار مطلوب اعلام شده است.

عزیزی تصریح کرد: با راه اندازی بخش اعظمی از این طرح‌ها تا پایان سال جاری و برخی نیز در سه ماهه اول سال آینده شاهد جهش قابل توجه در تولید و اشتغال استان خواهیم بود که تأثیرگذاری برخی از این طرح‌ها فرامنطقه‌ای و ملی خواهد بود.

کد خبر : 15506

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس