جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 4 دسامبر 2020 | 13:33 ب.ظ
نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس

تصویب بودجه ۱۴۰۰ نیازمند بررسی و احصاء نیازمندی‌های کشور است

تصویب بودجه ۱۴۰۰ نیازمند بررسی و احصاء نیازمندی‌های کشور است گروه استان‌ها – نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس گفت: در بررسی بودجه ۱۴۰۰ توجه به تأمین نیازهای کشور و وحدت و همدلی مجمع نمایندگان استان برای تاثیرگذاری در اعتبارات منطقه حائز اهمیت است.

علی نیکزاد  از انجام رایزنی های لازم برای بودجه ۱۴۰۰ استان و حوزه انتخابیه خود خبر داد و اظهار داشت:  لایحه بودجه ای که به مجلس تقدیم شده توسط دولت و پشت درهای بسته نوشته شده  و کار مجلس برای بررسی آن از هفته آینده آغاز می شود.

وی افزود: برای دفاع از حق مردم منطقه اقدامات لازم انجام پذیرفته و مطمئنا همه نمایندگان تلاش خواهند کرد تا در ارتباط با تخصیص اعتبار برای استان گام های موثر بردارند.

نائب رئیس مجلس ادامه داد: لازم است به اطلاع مردم قهرمان منطقه برسانم که سهم استان از لایحه بودجه، یک طرف قضیه و اعتبارات متمرکز در اختیار وزرا آن روی سکه است.

نیکزاد گفت:هر مقدار اعتبار و یا مجوز که برای استان مورد نیاز باشد می‌توانیم از طریق وزارتخانه‌ها و وزرا تامین کنیم و از این بابت نباید نگرانی وجود داشته باشد.

وی تصریح کرد: در بررسی بودجه ۱۴۰۰ توجه به دو مورد ضروری است. اولا بودجه اصولی و در راستای نیازهای کشور به تصویب برسد و ثانیا با وحدت و هم دلی مجمع نمایندگان استان برای تاثیر گذاری در اعتبارات منطقه اقدامات مناسب انجام شود./تسنیم

کد خبر : 15485

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس