جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 3 دسامبر 2020 | 19:24 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل

مصوبات ستادهای مدیریت بیماری کرونا لازم الاجرا است

مصوبات ستادهای مدیریت بیماری کرونا لازم الاجرا است گروه استانها-رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: در وضعیت قرمز کرونایی استان مصوبات ستادهای مدیریت بیماری کرونا لازم الاجراست.

ناصر عتباتی عصر امروز در جلسه بررسی مسائل مرتبط با ویروس کرونا در ۴ حوزه قضایی اردبیل، پارس آباد، مشگین شهر و خلخال با ارتباط ویدئو کنفرانسی اظهار داشت: در شرایط امروز شیوع گسترده ویروس کرونا و وضعیت قرمز استان، مصوبات ستادهای مدیریت بیماری کرونا لازم الاجرا است.

وی افزود: دغدغه‌های که در خصوص کادر درمان و پرسنل بیمارستان‌ها مطرح شده بود در این جلسه به صورت کامل بررسی شد و مورد ارزیابی قرار گرفت.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل بیان کرد: تلاش خواهیم کرد تجهیزات مقابله و تجهیزات پزشکی و توسعه اکسیژن‌سازها را توسعه دهیم تا بتوانیم روند درمان را به کمک علوم پزشکی و پزشکان و پرستاران مطلوب‌تر و تاثیرگذارتر بکنیم.

عتباتی با بیان اینکه همچنین رفع مشکلات معیشتی و تعیین تکلیف دریافتی‌ها و عقد قرارداد پرسنل مطرح شد، تصریح کرد: امیدواریم با هم افزایی و هماهنگی شاهد کاهش مرگ و میرها و توسعه ارائه خدمات در این زمینه باشیم.

وی همچنین افزود: از شهروندان درخواست می‌شود در قوانین وضع شده در زمینه رعایت دقیق موارد بهداشتی در ریشه‌کنی این بیماری سهیم باشند و  به تمام ضابطین قضایی و پلیس دستور اکید داده شده با افرادی که نسبت به سلامتی شهروندان بی‌تفاوت هستند، برخورد جدی کنند./تسنیم

کد خبر : 15480

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس