دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 1 دسامبر 2020 | 13:16 ب.ظ
رئیس کل دادگستری استان اردبیل

دادگستری برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های ‌قانونی ‌در ‌اردبیل از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند‌

دادگستری برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های ‌قانونی ‌در ‌اردبیل از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند‌ گروه استان‌ها – رئیس کل دادگستری استان اردبیل گفت: دادگستری برای حمایت از سرمایه‌گذاری‌های ‌قانونی ‌در ‌اردبیل از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند‌.

ناصر عتباتی ظهر امروز در بازدید از شهرک صنعتی گرمی اظهار داشت: اهمیت به تسهیل‌سازی سرمایه‌گذاری با هدف توسعه اقتصادی استان یک اولویت اساسی و مهم برای ما است و در این زمینه در مناطق محروم استان توجه به این باید به صورت ویژه مورد توجه واقع شود.

وی با اشاره به این که جذب سرمایه‌گذار و ایجاد جذابیت در شهرک‌های صنعتی برای آنان جزو اولویت‌های اساسی است بیان کرد: در این زمینه با هدف کاهش بیکاری و معضلات مربوطه درصدد هستیم مشکلات موجود در این زمینه را برطرف کنیم.

رئیس کل دادگستری استان اردبیل ادامه داد: دستگاه قضائی استان نیز به همین منظور از سرمایه‌گذاری‌های مشروع و قانونی به ویژه در مناطق کم‌برخوردار استان همکاری‌های همه‌جانبه‌ای دارد و در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نمی‌کند.

عتباتی تصریح کرد: برنامه‌ریزی در راستای کمک به توسعه بدنه اقتصاد و رفع معضل بیکاری باید به صورت اولویت‌بندی و با برنامه‌ریزی‌های اساسی باشد و در این زمینه تمام سعی و تلاش ما تمرکز بر تحقق اهداف مورد نظر است که باید محقق شود.

وی اظهار کرد: در این زمینه از ظرفیت‌ها و امکانات موجود و به خصوص بخش خصوصی استفاده می‌کنیم تا بتوانیم بر این اساس توسعه استانی را در بخش اقتصاد و کاهش آسیب‌های اجتماعی شاهد باشیم و مشکلات و موانع موجود در این زمینه را برطرف کنیم./تسنیم

کد خبر : 15460

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس