سه شنبه ۱۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 1 دسامبر 2020 | 12:05 ب.ظ

واحدهای صنفی استان اردبیل در خرید شکر کشت و صنعت مغان اولویت دارند

واحدهای صنفی استان اردبیل در خرید شکر کشت و صنعت مغان اولویت دارند اردبیل – ایرنا – معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری اردبیل گفت: واحدهای صنفی و صنعتی این استان در خرید محصول شکر شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان در اولویت اردبیل قرار گرفتند.

ارژنگ عزیزی روز سه‌شنبه در هفتمین جلسه اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی‌سازی کشور اظهارداشت: برابر مصوبه کمیته بازرسی واحدهای صنفی و صنعتی واجد شرایط استان با معرفی سازمان صمت در اولویت خرید شکر خواهند بود.

وی افزود : به منظور پیشگیری از هرگونه تخلفات احتمالی فروشنده و خریداران شکر موظف به ثبت عملیات خود در سامانه جامع تجارت و انبار هستند.

عزیزی ادامه داد: کشت و صنعت و دامپروری مغان یک بنگاه اقتصادی است و برای استمرار فعالیت‌ها، تامین بموقع هزینه‌های جاری و پرداخت حقوق کارکنان خود نیاز به فروش محصولات موجود دارد.

او با بیان اینکه حفظ مشتریان و تامین نقدینگی موردنیاز برای کشت و صنعت ضرورت دارد، گفت: این شرکت باید بخشی از محصولات خود را به فروش برساند ولی در عین حال مدیران شرکت موظف به هماهنگی با تیم بازرسی شدند و به منظور پیشگیری از هرگونه شائبه بارگیری و حمل محصولات و کالاها در بازه زمانی ۸ صبح تا ۱۷ عصر انجام می‌شود.

هفتمین جلسه اعضای تیم بازرسی ویژه سازمان خصوصی‌سازی کشور در محل شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان بعد از بررسی و بازدید از مزارع کشت و برداشت محصولات زراعی و واحدهای صنعتی و دامپروری با حضور مدیرعامل و تعدادی از مدیران بخش‌های مختلف این شرکت برگزار شد.

بر اساس آمارهای موجود سالانه  بیش از ۵۰ هزار تن محصول شکر در کارخانه قند شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان واقع در شمال استان اردبیل تولید می‌شود./ایرنا

کد خبر : 15453

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس