شنبه ۰۹ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: دوشنبه 30 نوامبر 2020 | 12:57 ب.ظ
مدیرکل کمیته امداد اردبیل خبر داد؛

اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» در اردبیل

اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» در اردبیل اردبیل-مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل گفت: با توجه به سرانه پایین دریافتی ایتام، کمیته امداد با مشارکت استانداری اردبیل طرح «هر کارمند یک حامی» را در استان اجرا می کند.

حسین دشتی  از تشکیل دبیرخانه ویژه اجرای طرح «هر کارمند یک حامی» در استان اردبیل خبر داد و گفت: با توجه به شرایط اقتصادی پیش آمده و سرانه پایین دریافتی ایتام در استان اردبیل، کمیته امداد امام خمینی (ره) با مشارکت استانداری در نظر دارد تا با حمایت‌های مالی کارمندان سرانه دریافتی ایتام را افزایش دهد.

وی میانگین دریافتی ماهانه ایتام را در حال حاضر ۲۸۰ هزار تومان عنوان کرد و افزود: طبق بررسی‌های به عمل آمده این میزان از دریافتی جوابگوی هزینه‌های ایتام نبوده و سرانه دریافتی این افراد باید به ۷۰۰ هزار تومان برسد.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل بیان کرد: در قالب این طرح هر کارمند دولت ماهیانه مبلغی را در جهت حمایت از ایتام تعیین کرده و مبلغ دریافتی به حساب ایتام به خصوص دانش آموزان و یا دانشجویان در حال تحصیل که تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) قرار دارند واریز خواهد شد.

دشتی با اشاره به اینکه خیرین و نیکوکاران استان اردبیل در اجرای طرح اکرام و ایتام همواره مشارکت قابل توجهی داشتند، افزود: تأثیر گذاری و اثر بخشی این طرح به قدری در بین مردم نوعدوست و خیر استان بالا است که هم اکنون یک هزار و ۹۲۰ یتیم تحت پوشش ۱۴ هزار حامی در استان اردبیل قرار دارند.

وی خاطرنشان کرد: طی سنوات گذشته و در قالب «طرح محسنین» نیز ۴ هزار دانش آموز تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) مورد حمایت خیرین و نیکوکاران استان قرار گرفتند.

مشارکت کمیته امداد اردبیل در اجرای طرح «سفره مهربانی ۳»

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل هدف از اجرای طرح «سفره مهربانی ۳» را کمک به نیازمندان و مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اردبیل عنوان کرد و افزود: ارزش ریالی این کارت‌ها ۴ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال می‌باشد که مددجویان نیازمند می‌توانند به تعداد ۹۰ بار و هر بار تا سقف ۵۰ هزار ریال نان روزانه مورد نیازشان را تهیه کنند.

دشتی افزود: اجرای طرح کارت نان رضوی در ادامه طرح نان مهربانی عملیاتی شده و با مشارکت دفتر آستان قدس رضوی استان اردبیل و مراکز نیکو کاری در نانوایی‌ها صندوق‌هایی تهیه شده که مردم خیر و نوع دوست استان نیز بتوانند در این طرح مشارکت داشته باشند.

وی تصریح کرد: امیدواریم با مشارکت خیرین و مراکز نیکوکاری استان اردبیل این طرح همچنان ادامه داشته باشد تا در مراحل بعدی اجرا خانواده‌های تحت پوشش از خدمات و کمک‌های دیگری نیز بهره مند شوند.

دشتی ادامه داد: خیرین استان اردبیل می‌توانند از طریق سامانه پیامکی ۳۰۰۰۳۳۳۳۴۵ نیت و نحوه کمک‌های خود را اعلام و یا از طریق سامانه #۰۴۵*۸۰۷۷* کمک‌های خود را تعیین و واریز کرده و در این امر خداپسندانه مشارکت کنند.

کد خبر : 15440

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس