دوشنبه ۱۸ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: یکشنبه 29 نوامبر 2020 | 13:05 ب.ظ
رئیس سازمان بسیج رسانه اردبیل:

رسانه‌ها به ابعاد ترویج تفکر و روحیه انقلابی بپردازند

رسانه‌ها به ابعاد ترویج تفکر و روحیه انقلابی بپردازند اردبیل-مسئول سازمان بسیج رسانه استان اردبیل گفت: دوام و پایداری انقلاب اسلامی ایران به خاطر مردمی بودن آن است و رسانه‌ها همواره باید به ابعاد ترویج تفکر و روحیه انقلابی در بین مردم بپردازند.

 علی لطفی با بیان اینکه دوام انقلاب اسلامی ایران مردمی بودن آن است و رسانه‌ها همواره باید به ابعاد ترویج تفکر و روحیه انقلابی بپردازند اظهار کرد: با وجود هجمه‌های وسیع و بی امان دشمنان علیه شکوه و اقتدار انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها وظیفه اصلی رسانه‌ها امیدآفرینی و ایجاد وحدت میان مردم است.

وی افزود: انقلابی بودن از مهم‌ترین شاخصه‌های رسانه‌ها در عصر حاضر باشد و در این راستا رسانه‌ها باید با توان قلم و اندیشه‌های خود در مسیر دیپلماسی عمومی گام برداشته و با تحریم‌ها و تهاجمات فرهنگی رسانه‌های معاند به مقابله بپردازند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل به مردمی و محوری بودن جشنواره ابوذر نیز اشاره کرد و تصریح کرد: جشنواره ابوذر برخاسته از اندیشه‌های مردمی و انقلابی است و اهداف جشنواره نیز هر سال بر اساس فرمایشات مقام معظم رهبری مورد تاکید قرار می‌گیرد تا در این راستا در جهت خدمت به مردم و بیان دیدگاه‌های آنها از طریق رسانه‌ها اقدامات مؤثری انجام شود.

لطفی ادامه داد: همزمان با شیوع ویروس کرونا آنچه از طریق رسانه‌ها رقم خورد یک حرکت نوین و اساسی در جهت اطلاع رسانی به مردم بود و این امر نشان داد هیچ عاملی بازدارنده اندیشه و قلم جهادگرانه اصحاب رسانه نیست.

برگزاری ششمین جشنواره ابوذر در ۱۰ محور

وی با بیان اینکه جشنواره ابوذر امسال ششمین دوره خود را در ۱۰ محور برگزار خواهد کرد افزود: این موضوعات شامل جهش تولید و اقتصاد مقاومتی، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، بصیرت افزایی و دشمن شناسی، مبارزه با تروریسم و خروج آمریکا از منطقه، مسائل صنفی خبرنگاران و اصحاب رسانه، کرونا و کمک مومنانه، چهل سالگی دفاع مقدس، دستاوردهای انقلاب اسلامی، بسیج و حوزه‌های اقدام و امیدآفرینی خواهد کرد.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل اظهار کرد: اصحاب رسانه و قلم می‌توانند آثار تولید شده خود را از ابتدای سال جاری در بخش‌های تیتر، یادداشت، مقاله، عکس، موشن گرافی، اینفوگرافی، مدیا، گزارش خبری تلویزیونی و مکتوب، خبر و فیلم کوتاه به دبیرخانه جشنواره، واقع در سالن ولایت، دفتر بسیج رسانه استان اردبیل تا پایان آذرماه تحویل دهند.

۱۵ آذر آخرین مهلت شرکت در فراخوان جشنواره حوزه زن و خانواده،

لطفی به برگزاری فراخوان آثار حوزه زن و خانواده، برای نخستین بار در این جشنواره نیز اشاره کرد و گفت: خواهران بسیجی نیز در محورهای این فراخوان که شامل آموزش مجازی فرزندان در ایام کرونا، شیوه‌ها و راهکارهای حفظ روابط همسران در ایام کرونا، مدیریت اقتصادی خانواده در کرونا، نقش زنان در پیاده سازی سبک زندگی ایرانی اسلامی، تحقق سبک زندگی پیامبر و ائمه معصومین در تحکیم بنیان خانواده از طریق فرزند آوری شرکت کنند و در در قالب مصاحبه آثار خود را مهلت تا ۱۵ آذرماه ارسال کنند.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان اردبیل تاکید کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا زمان اختتامیه جشنواره به صورت دقیق مشخص نشده است، اما در صورت ادامه روند کنونی شیوع بیماری، دی یا بهمن ماه امسال به صورت مجازی و از طریق صدا و سیمای مرکز استان اردبیل این مراسم برگزار می‌شود.

کد خبر : 15432

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس