جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: شنبه 28 نوامبر 2020 | 17:34 ب.ظ
مدیر کل تبلیغات اسلامی اردبیل:

ترور شخصیت‌های علمی نشان استیصال دشمنان ایران است

ترور شخصیت‌های علمی نشان استیصال دشمنان ایران است اردبیل – مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل گفت: ترور شخصیت های علمی نشان هراس دشمن از پیشرفت هسته ای کشور و استیصال و ناتوانی در مقابله با قدرت ایران است.

حجت الاسلام قاسم جعفرزاده ، با تبریک و تسلیت به مناسبت شهادت، شهید محسن فخری زاده طی عملیات تروریستی، این اقدام ددمنشانه را محکوم کرد و گفت: بی شک، این اقدامات ضد انسانی و جاهلانه دشمن، محکوم به شکست است و هیچ خللی در عزم جدی ملت بزرگ ایران در دستیابی به پیشرفت و توسعه در حوزه‌های دفاعی که تأمین کننده مصالح و امنیت ملی کشورمان است، وارد نمی‌کند و دشمنان این مرز و بوم را بیش از پیش ناامیدتر خواهد کرد.

وی ترور شخصیت‌های علمی و هسته‌ای ایران را نشان هراس دشمن از قدرت هسته‌ای کشورمان عنوان کرد و گفت: سنت و مشیت الهی بی تردید نشان از آن دارد که خون پاک شهدا، الهام بخش جوانان این مرز و بوم و ملل مظلوم جهان و محرّک قلوب مؤمنین درجهت اعتلا و سرافرازی همه جانبه میهن اسلامی و مقاومت ملل مظلوم و مستضعفان خواهد بود.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل خاطرنشان کرد: این عمل بزدلانه که شواهد جدی از نقش اسرائیل در آن دیده می‌شود، نشان‌دهنده جنگ طلبی از سر بیچارگی مرتکبین آن است.

حجت الاسلام جعفرزاده با تاکید تلاش دستگاه‌های اطلاعاتی در شناسایی و مجازات عاملان این اقدام ناجوانمردانه، افزود: لازم است دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی ذی ربط با سرعت و دقت تمام نسبت به شناسایی و برخورد با عوامل این ترور جنایت آمیز اقدام و نتیجه را به اطلاع عموم مردم شریف ایران برسانند.

وی علت ترور محسن فخری‌زاده را، وجهه علمی بالا، سابقه طولانی نوآوری و حضور مؤثر در تهیه کیت‌های کرونا عنوان کرد و افزود: صهیونیست‌ها در واپسین روزهای عمر سیاسی پوشالی خود، در پی تشدید و افزایش فشار بر ایران برای ایجاد یک جنگ تمام‌عیار هستند. اما باید بدانند که ما همچون صاعقه بر سر قاتلان این شهید مظلوم فرود خواهیم آمد و از کرده خود پشیمان‌شان می‌کنیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان اردبیل در پایان شهادت مظلومانه دانشمند شهید محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح به دست تروریست‌های جنایتکار و وابسته به رژیم غاصب صهیونیستی را تبریک و تسلیت گفت.

کد خبر : 15420

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس