جمعه ۱۵ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 27 نوامبر 2020 | 17:52 ب.ظ

اکوسونوگرافی پرتابل در بیمارستان امام‌خمینی (ره) اردبیل نصب شد

اکوسونوگرافی پرتابل در بیمارستان امام‌خمینی (ره) اردبیل نصب شد دستگاه اکوسونوگرافی پرتابل با برند معتبر جهانی با تجهیزات جانبی شامل پروب‌های قلبی اطفال و بزرگسال و پروب‌های سونوگرافی در بیمارستان امام خمینی (ره) شهر اردبیل نصب و راه‌اندازی شد.

دکتر اسماعیل فرزانه ، رییس بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل روز جمعه درباره نصب و راه‌اندازی این دستگاه به خبرنگاران گفت: این دستگاه با توجه به پرتابل بودن و داشتن پروب‌های مختلف، قابلیت استفاده در اورژانس و بخش‌های ویژه را دارد.

وی افزود: قبل از تحویل این دستگاه، بیمارستان دریافت کننده می‌بایست از طریق نماینده بهداشت جهانی ارزیابی می‌شد که  بیمارستان امام خمینی(ره) اردبیل توانست امتیاز لازم را جهت دریافت دستگاه اخذ کند.

رییس بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل، نصب و راه‌اندازی این دستگاه را موفقیتی بزرگ برای حوزه درمان استان اردبیل دانست و بیان کرد: در آینده نزدیک جهت بالا بردن سطح خدمت رسانی به اهالی استان، تجهیزات و امکانات درمانی و مراقبتی مدرن و مجهز دیگری هم در بیمارستان امام خمینی (ره) اردبیل نصب و راه‌اندازی خواهد شد.

بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی امام خمینی (ره) اردبیل با بخش‌ها و درمانگاه‌های تخصصی و مجهز، مهم‌ترین مرکز درمانی استان اردبیل بشمار می‌رود./ایرنا

کد خبر : 15364

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس