دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: جمعه 27 نوامبر 2020 | 17:41 ب.ظ
نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

دولت برای اجرای قانون حمایت معیشتی «منابع مالی» کافی را دارد

دولت برای اجرای قانون حمایت معیشتی «منابع مالی» کافی را دارد گروه استان‌ها- نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مقرر شد به ازای ۲۰ میلیون نفر هر نفر ۱۲۰ هزار تومان و به ازای ۴۰ میلیون نفر هر نفر ۶۰ هزار تومان چهار ماهه در قالب بسته‌های معیشتی پرداخت شود که بار مالی آن ۲۰ هزار میلیارد تومان است‌.

علی نیکزاد شامگاه پنجشنبه در حاشیه شورای اداری خراسان شمالی در جمع خبرنگاران خراسان شمالی با اشاره به مصوبه مجلس شورای اسلامی در خصوص ارائه بسته های معیشتی به مردم اظهار داشت: منابع مالی دولت به اندازه است که می‌تواند کمک هزینه معیشتی را بین اقشار نیازمند توزیع کند.

وی با اشاره به مصوبه مجلس در این خصوص افزود: مقرر شد به ازای ۲۰ میلیون نفر هر نفر ۱۲۰ هزار تومان و به ازای ۴۰ میلیون نفر هر نفر ۶۰ هزار تومان چهار ماهه در قالب بسته‌های معیشتی پرداخت شود که بار مالی آن ۲۰ هزار میلیارد تومان است‌.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بار مالی برنامه‌ای که دولت می‌خواهد به ۳۰ میلیون نفر در چهارماه و به ازای هر نفر ۱۰۰ هزار تومان بدهد ۱۲ هزار میلیارد تومان است که استنباط ما این است که این کار به باید توافق برسد تا عملیاتی شود./تسنیم

کد خبر : 15359

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس