سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 26 نوامبر 2020 | 14:19 ب.ظ
فرمانده سپاه اردبیل:

اقشار آسیب‌پذیر شناسایی شده مجدداً کمک‌های مؤمنانه دریافت می‌کنند

اقشار آسیب‌پذیر شناسایی شده مجدداً کمک‌های مؤمنانه دریافت می‌کنند گروه استان‌ها – فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: کمک‌های مؤمنانه در مرحله سوم به اقشار آسیب‌پذیر شناسایی شده ارائه می‌شود که به خاطر کرونا و تحریم‌ها تحت تأثیر فشار اقتصادی قرار گرفته‌اند.

سردار جلیل بابازاده قانع ظهر امروز در بازدید از اجرای طرح کمک مؤمنانه در اردبیل اظهار داشت: کمک‌های مؤمنانه در مرحله سوم به اقشار آسیب‌پذیر شناسایی شده ارائه می‌شود که به خاطر کرونا و تحریم‌ها تحت تأثیر فشار اقتصادی قرار گرفته‌اند.

وی با اشاره به این که کمک به اقشار کم‌برخوردار و مستضعف اولویت اساسی و مهم سپاه است بیان کرد: سپاه با همکاری بسیج در این زمینه در کنار مسئولین و دستگاه‌های اجرایی استان آماده است تا هر گونه ارائه خدمات به مردم را با هدف کمک‌رسانی به آنان انجام دهد.

فرمانده سپاه حضرت عباس(ع) استان اردبیل گفت: تحقق منویات مقام معظم رهبری مبنی بر کمک‌های مؤمنانه باید مورد توجه همگان واقع شود و طبق فرامین رهبر معظم انقلاب اسلامی باید از ظرفیت خیران و نهادهای مختلف در استان به نحو احسن استفاده شود.

بابازاده ادامه داد: اجرای مرحله سوم کمک‌های معیشتی را در سطح استان محقق کنیم و در این زمینه کمک به افراد نیازمند و اقشار آسیب‌پذیر جامعه را در قالب طرح شهید سپهبد سلیمانی محقق خواهیم کرد تا بتوانیم بخشی از مشکلات معیشتی این افراد را برطرف کنیم.

در ادامه اکبر بهنامجو استاندار اردبیل نیز اظهار کرد: به خاطر کرونا در حال حاضر برخی از سرپرست‌های خانوار بیکار شده و بدون داشتن کسب درآمد و هزینه در خانه می‌مانند که به همین منظور با شناسایی این افراد و نیز درنظر گرفتن وضعیت معیشتی آنان برای کمک‌رسانی آماده هستیم که همکاری با بسیج و علوم پزشکی در این زمینه اولویت اساسی است.

وی افزود: درقالب اجرای این طرح دو هزار بسته معیشتی در بین خانوارهای نیازمند شناسایی توزیع می‌شود که تمهیدات و هماهنگی‌های لازم در این زمینه به عمل آمده است./تسنیم

کد خبر : 15346

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس