دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: چهارشنبه 25 نوامبر 2020 | 18:35 ب.ظ
فرمانده پلیس راه استان اردبیل:

ثبت ۱۴۶ جرایم خودرویی در اعمال محدودیت‌های شبانه اردبیل

ثبت ۱۴۶ جرایم خودرویی در اعمال محدودیت‌های شبانه اردبیل گروه استانها-فرمانده پلیس راه استان اردبیل گفت: ۱۴۶جرایم خودرویی مربوط به محدودیت شبانه در سطح شهر اردبیل ثبت شده است.

سرهنگ سید محمد صفوی بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: کل جرایم ثبت شده در زمان اجرای محدودیت‌های کرونایی ۶۲۵  مورد بوده است که در چهار روز اجرای طرح، ۱۴۶ جرایم خودرویی مربوط به محدودیت شبانه در سطح شهر ثبت شده است.

وی با اشاره به اینکه با اجرای محدودیت‌ها بارترافیکی و رفت و آمد داخل شهرها کم شده، گفت: در بحث تردد، در جاده‌ها از ورود پلاک‌های غیر بومی به شهرهای قرمز ممانعت می شود که این طرح در ‌استان شامل شهرهای اردبیل، پارس آباد و مشگین‌شهر است.

فرمانده پلیس راه استان اردبیل با بیان اینکه کادر پلیس از تمامی ظرفیت خود برای اجرای محدودیت‌ها استفاده می‌کند، گفت: رانندگان خودروهایی که بدون توجه به دستورالعمل ستاد مقابله با کرونا، اقدام به ورود به این استان کنند، علاوه بر اعمال جریمه یک میلیون تومانی در حق آنها از سوی عوامل راهور به مقصد خود بازگردانده شده و از ورود آنها به این منطقه به شدت جلوگیری خواهد شد.

صفوی تصریح کرد: در راستای مقابله با کرونا درصدد هستیم با اعمال محدودیت‌ها برای حل مشکلات موجود اقدامات مناسبی انجام داده و با همکاری همدیگر ریشه این ویروس منحوس را از کشورمان قطع کنیم.

وی افزود: طرح مدیریت هوشمند محدودیت‌ها از یکم آذرماه شروع شده و تا پانزدهم آذرماه ادامه دارد و تمدید طرح بستگی به تصمیم ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا دارد./تسنیم

کد خبر : 15326

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس