شنبه ۱۶ اسفند ۱۳۹۹
تاریخ انتشار: سه‌شنبه 24 نوامبر 2020 | 11:00 ق.ظ
استاندار اردبیل:

۱۷۳ هزار نفر از جمعیت استان اردبیل پایش کرونایی شدند

۱۷۳ هزار نفر از جمعیت استان اردبیل پایش کرونایی شدند اردبیل- استاندار اردبیل از پایش کرونایی ۱۷۳ هزار نفر از جمعیت استان از ابتدای اجرای طرح سپهبد قاسم سلیمانی خبر داد.

اکبر بهنامجو روز سه‌شنبه در جلسه قرارگاه مرکزی طرح سپهبد قاسم سلیمانی گفت:  ۴۹ هزار خانوار استان در روزهای اخیر با همکاری بسیجیان و دانشگاه علوم پزشکی پایش شده و  ۴۷۲ نفر مشکوک و مبتلا به ویروس کرونا شناسایی شده است.

وی بیان کرد: ۹۴۸ مورد از افراد پایش شده، افراد پرخطر بوده‌اند که باید مراقبت‌های لازم از آنها انجام شود.

استاندار اردبیل گفت: ۱۰ هزار کیت تست سریع هم به جهت پیشقراول بودن اردبیل به استان اختصاص یافته و فردا با تزریق به استان افراد مشکوک به کرونا مورد آزمایش قرارگرفته و مبتلایان در خانه و یا نقاهتگاه‌های پیش‌بینی شده، قرنطینه می‌شوند.

بهنامجو اظهارکرد: در پنج شهرستان نقاهتگاه‌ها دایر  و امکانات درمانی و تغذیه مهیا شده که افرادی که در داخل خانه‌های امکان بستری شدن ندارند، به این نقاهتگاه‌ها انتقال داده می‌شوند.

او از اجرای همزمان طرح محدودیت تردد خودروها از ساعت ۲۱ شب تا چهار  بامداد خبر داد و افزود: این طرح با همکاری نیروی انتظامی اجرا و از ترددهای غیرضروری در داخل شهر جلوگیری می شود.

وی با اشاره به مشارکت مناسب مردم با بسیجیان در جریان اجرای طرح سپهبد قاسم سلیمانی و طرح محدودیت ترافیکی خواستار ادامه این مشارکت‌ها شد.

پنجمین جلسه قرارگاه مقابله با کرونا در  محل  سپاه حضرت عباس به صورت ویدیوکنفرانس و با حضور فرماندهان ناحیه مقاومت و فرمانداران شهرستان‌ها ، مراکز بهداشت و هلال احمر برگزار شد./ایرنا

کد خبر : 15291

کانال تلگرام دایاق
شبکه آگهی اینترنتی
شرکت تبلیغاتی نقطه
اکین
اکین
اکین
اکین
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس
یو پی اس باتری یو پی اس تعمیر یوپی اس قیمت باطری یو پی اس